chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » SOLBET SMART – System Szybkiej Zabudowy

SOLBET SMART – System Szybkiej Zabudowy

15.01.2013
Innowacją na rynku tradycyjnych materiałów ściennych jest SOLBET SMART – System Szybkiej Zabudowy, system składający się z poręcznych pakietów płytek betonu komórkowego SOLBET oraz kleju.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
System ten służy do wykonywania niekonstrukcyjnych części w budynku: ścian działowych oraz wszelkiego rodzaju zabudowy i obudowy (np. wanien i brodzików, szafek, półek, itp.).

Wygoda i prostota tego nowego rozwiązania polega na tym, że wykorzystano cechy betonu komórkowego oraz kleju poliuretanowego w postaci piany.

REKLAMA:


Beton komórkowy jest materiałem bardzo porowatym o niewielkiej masie. Łatwo się go docina i szlifuje. Można wykonać z niego dowolne kształty zabudowy. Co więcej, dzięki niewielkiej masie jest ergonomiczny i nie powoduje znacznego obciążenia konstrukcji. Płytki są zapakowane w poręczne i łatwe do przewiezienia pakiety.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Z kolei SOLBET SMART klej w postaci piany służy do mocnego spojenia elementów murowych.

Łatwa aplikacja, niewielkie opakowania, praca bez mokrych czynności, możliwość wykonywania prac wykończeniowych bez przerw technologicznych to zalety, które zostaną docenione przez inwestorów i wykonawców. Genialna prostota aplikacji idzie w parze z masywną stabilnością konstrukcji, dając nieograniczone możliwości zastosowania.

Dzięki systemowi SOLBET SMART prace aranżacyjne wnętrz są proste, przyjemne i inspirujące.

System SOLBET SMART otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2013.

Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt