chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal podbija chiński rynek

Soudal podbija chiński rynek

30.11.2012
Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Fenestration China 2012 – jedne z najbardziej profesjonalnych targów w Chinach to kolejna impreza branżowa, na której nie zabrakło stoiska Soudal. Firma, obecna od kilku lat na jednym z najszybciej rozwijających się i najważniejszych rynków budowlanych świata, zaprezentowała w ich trakcie swe produkty potencjalnym inwestorom oraz wykonawcom.

Jedna z najbardziej profesjonalnych i wpływowych wystaw poświęconych oknom i drzwiom w Państwie Środka – Fenestration China 2012 gościła wystawców z całego świata – w tym firmę Soudal, która zaprezentowała całą gamę swych produktów oraz nowości. Wysoka jakość oraz innowacyjne dla rynku rozwiązania, produktów Soudal po raz kolejny wywołały wielkie zainteresowanie chińskich wykonawców oraz inwestorów.
REKLAMA:


Ogromne nakłady finansowe przeznaczane na rozwój budownictwa oraz rosnący rynek inwestycji - to główne powody zwiększającego się popytu chińskich inwestorów na sprawdzone, szybkie i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Rynek o tak wielkim potencjale już od kilku lat stanowi także jeden ze strategicznych obszarów działania firmy Soudal. Kluczową pozycję wśród dostawców produktów chemii budowlanej w Chinach zapewniło firmie przejęcie w 2011 roku marki uszczelniaczy silikonowych LNX od Bluestar Sillicone.

Źródło: Soudal

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt