chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal - nowy zakład produkcyjny w Indiach

Soudal - nowy zakład produkcyjny w Indiach

13.11.2012
Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Soudal otworzył właśnie swój 11. zakład produkcyjny. Nowa hala produkcyjna o powierzchni 6700 m² powstała na terenie o powierzchni 20 000m2 w miejscowości Bawal, niedaleko New Dheli. Indyjska fabryka może wyprodukować do 15 mln kartuszy rocznie.

Soudal, największy na świecie producent pianek poliuretanowych w aerozolu oraz czołowy dostawca mas uszczelniających i klejów stale zwiększa swoje możliwości produkcyjne. Czwartego listopada firma uruchomiła nowy zakład, tym razem w Indiach. Soudal jest aktywny na indyjskim rynku od początku 2010 roku, kiedy to założono spółkę typu joint venture z grupą McCoy z New Delhi. Indyjska spółka zależna holdingu posiadała cztery regionalne oddziały dystrybucyjno - handlowe: w Bombaju, Kalkucie, Bangalore i New Delhi. Teraz firma może również dodać do tej listy nowoczesną fabrykę znajdującą się w Bawal w pobliżu New Dheli.
Przeczytaj również: SOUDAL przejmuje DONG YANG
REKLAMA:


Dirk Coorevits, Dyrektor Zarządzający Soudal Group, w następujący sposób określa główne przyczyny rozszerzania produkcji w krajach takich jak Indie: "Po pierwsze, taka decyzja pozwala nam na większą elastyczność i obniżenie kosztów transportu. Po drugie, zmniejsza wahania walutowe, a po trzecie, dzięki niej możemy szybko dostosować się do wymogów rynku lokalnego. Nowy zakład produkcyjny pozwoli skrócić drogę, jaką będą przebywać nasze produkty na rynki azjatyckie. Należy podkreślić, że jakość wytwarzanych tu produktów nie będzie odbiegać od firmowych standardów. Dział badawczo-rozwojowy oraz największe fabryki mas uszczelniających i klejów, zaopatrujące cały świat, nadal pozostają w Belgii.”

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt