chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe szaty JEDYNKI®

Nowe szaty JEDYNKI®

28.08.2009
Rodzina produktów marki JEDYNKA® cieszy się od lat opinią dobrych, sprawdzonych farb w korzystnej cenie. Jednak wszystko, co dobre, może być jeszcze lepsze. Wychodząc naprzeciw takiemu założeniu firma Tikkurila Polska S.A. podjęła działania podnoszące jakość oferowanych produktów, jak i atrakcyjność samej marki.

Chemia budowlana - Nowe szaty JEDYNKI®
Chemia budowlana - Nowe szaty JEDYNKI®

Chemia budowlana - Nowe szaty JEDYNKI®
Nowa JEDYNKA® to: nowoczesny logotyp podkreślający przyjazny i otwarty charakter marki, nowa szata graficzna opakowań oraz nowe produkty.
REKLAMA:


Marka JEDYNKA® istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Początkowo ofertę stanowił jeden produkt, Jedynka Śnieżnobiała, do którego niebawem dołączyła cała rodzina farb o dobrej, sprawdzonej jakości.
Wyrazem rozwoju marki jest przede wszystkim „odświeżenie” doskonale znanego, granatowego logo JEDYNKA®. Zmianie uległ zarówno kolor tła, który nabrał żywej niebieskiej barwy, jak i sam logotyp. Dzięki zastosowaniu ciekawego i nietypowego fontu, uzyskano efekt nowoczesności i oryginalności.

Metamorfozę przeszły także opakowania produktów. Ich szata graficzna została zaprojektowana według zasady „potrójnego P”, wyrażającej prostotę, przejrzystość, a przede wszystkim praktyczność zastosowanych rozwiązań.
Na opakowaniach znajduje się zestaw unikatowych cech każdego produktu, dzięki któremu szybko zapoznamy się z podstawową funkcjonalnością farby. Dodatkowo, opakowania zawierają krótki instruktaż stosowania, dzięki któremu sprawnie zapoznamy się z poszczególnymi etapami malowania.

Chemia budowlana - Nowe szaty JEDYNKI®
Zmiany zaszły również w ramach portfolio produktów marki JEDYNKA®.
W wyniku wprowadzenia nowych produktów oraz zastąpienia kilku dotychczasowych udoskonalonymi odpowiednikami, oferta marki stanowi kompletną całość.

Doskonale znany produkt – JEDYNKA® ŚNIEŻNOBIAŁA (emulsyjna farba do ścian i sufitów) - od czerwca jest oferowany w nowej, atrakcyjnej szacie graficznej opakowań.

W zakresie farb białych, ofertę uzupełnia akrylowa farba do ścian i sufitów - JEDYNKA® PERFEKCYJNA BIEL. Dzięki temu produktowi na ścianach uzyskamy efekt idealnie śnieżnej bieli. Dodatkowo, farba tworzy matowe, nieżółknące i niepękające powłoki. Receptura farby jest w pełni ekologiczna, co jest zasługą znikomej zawartości lotnych związków organicznych.

Dotychczas oferowane emalie: JEDYNKA® ALKIDOWA POŁYSK/MAT zostały zastąpione przez JEDYNKĘ® DO DREWNA I METALU POŁYSK/MAT. Te niskoaromatyczne emalie alkidowe cechują udoskonalone receptury, dzięki którym uzyskamy gładkie powłoki odporne na wgniecenia, uderzenia i działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo, receptury produktów nie zawierają szkodliwych związków chromu i ołowiu. W palecie kolorów emalii, oprócz bieli, dostępnych jest 20 gotowych barw.

Kolejnym urozmaiceniem oferty jest JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA
Z WOSKIEM. Produkt przeznaczony jest do dekoracyjno-ochronnego malowania wszelkich powierzchni drewnianych i drewnopodobnych użytkowanych na zewnątrz. Cienkopowłokowy preparat zapewnia kompletną ochronę drewna dzięki zastosowaniu trzech aktywnych żywic: polisacharydowej (ułatwia wchłanianie impregnatu w strukturę drewna), alkidowej (tworzy szczelną powłokę gwarantującą odporność na warunki zewnętrzne i środowiskowe) i oleju lnianego (penetruje drewno i „odpycha” wilgoć). Dodatkowo, powłoka impregnatu jest odporna na mikroorganizmy oraz zabezpiecza przed promieniowaniem UV. Produkt oferowany jest w 9 gotowych kolorach oraz w wersji bezbarwnej.

Oferta marki JEDYNKA® została wzbogacona o nowy produkt - POKOST LNIANY przeznaczony do gruntowania i ochrony drewna przed pękaniem i wysychaniem. Produkt został stworzony na bazie zagęszczonego oleju lnianego, głęboko wnika w podłoże i nie tworzy przy tym dodatkowej powłoki lakierowej. JEDYNKA® POKOST LNIANY nadaje się do wymalowań zarówno wewnątrz, jaki na zewnątrz pomieszczeń.

Chemia budowlana - Nowe szaty JEDYNKI®
W zakresie farb elewacyjnych, dwa dotychczasowe produkty: JEDYNKA® FASADOWA BIAŁA, JEDYNKA® FASADOWA KOLOR zostały zastąpione jednym uniwersalnym. Nowa JEDYNKA® FASADOWA BIAŁA – akrylowa farba do fasad i wnętrz, stanowi jednocześnie bazę do kolorowania w mieszalniku na 48 kolorów.

Dodatkowo, swoistą innowacją w ofercie jest JEDYNKA® FASADOWA w 5 gotowych kolorach: kremowym, cytrynowym, żółtym, morelowym
i piaskowym. Atutem produktu jest doskonała receptura, dzięki której kolory są bardzo trwałe, jak również jej niebywale wysoka wydajność − ok. 8 m2l.

Odświeżony wizerunek marki JEDYNKA® podkreśla jej przyjazny dla użytkownika charakter, a produkty, dzięki nowym opakowaniom, z łatwością można znaleźć na sklepowych półkach – wszystkie są dostępne w sprzedaży od 1 września.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila,
Nowości z firmy Tikkurila, Jedynka
Czytelnia firmy Tikkurila, Jedynka
Poradnik firmy Tikkurila, Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt