chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Otwarto Mini-Mrówkę w Brańsku

Otwarto Mini-Mrówkę w Brańsku

30.10.2012
W dniu 27 października br. została otwarta Mini-Mrówka w Brańsku. Jest to już 127 placówka należąca do sieci PSB. Brańsk leży na Podlasiu, w powiecie bielskim. Miasto liczy 4 tys. mieszkańców. Obiekt o powierzchni 500 mkw. należy do firmy Jawor.

Chemia budowlana - Fot. Grupa PSB S.A.
Fot. Grupa PSB S.A.
Mrówka powstała w obiekcie, w którym do niedawna prowadzona była stolarnia. Umiłowanie właścicieli do drewna widać w aranżacji obiektu, wiele jest elementów drewnianych: schody, belki, lada, boazeria, skrzynie na niektóre artykuły dekoracyjne, co powoduje, że sklep nabrał ciepłego, oryginalnego charakteru.
Przeczytaj również: Rozwój sieci Grupy PSB
REKLAMA:


Otwarcie było poprzedzone kolportażem gazetek i reklamą w mieście. Pierwszy śnieżny, zimowy dzień na Podlasiu nie odstraszył klientów, którzy od godz. 8.00 przybywali do Mrówki i byli podejmowani kawą i lampką szampana. Na klientów Mrówki czekały promocyjne ceny, każdy paragon był premiowany nagrodą rzeczową, a dla dzieci przygotowane były balony i słodkie upominki.

Na wiosnę właściciele planują rozszerzenie asortymentu „ciężkiej” budowlanki oraz otwarcie działu ogród.

Marzena Mysior-Syczuk
Koordynator ds. Public Relations
Grupa PSB S.A.
Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt