chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » W Warszawie otwarto sklep PSB-Mrówka

W Warszawie otwarto sklep PSB-Mrówka

03.10.2012
29 września br. ruszył pierwszy market budowlany PSB-Mrówka w Warszawie. Jest to już 126 Mrówka należąca do sieci Grupy PSB. Obiekt o powierzchni 1000 mkw. mieści się w dzielnicy Białołęka, przy ul. Płochocińskiej i należy do firmy Minox. Pracuje w nim 14 osób.

Chemia budowlana - Grupa PSB S.A.
Grupa PSB S.A.
Otwarcie marketu poprzedziła kampania billboardowa, reklama prasowa, reklama na autobusach komunikacji miejskiej oraz w Internecie. Do potencjalnych klientów dotarło 50 tys. sztuk gazetek reklamowych.
Przeczytaj również: Rozwój sieci Grupy PSB
REKLAMA:


Na uroczyste otwarcie przygotowano dla klientów wiele atrakcji: loterie z cennymi nagrodami, zabawy dla dzieci i malowanie buziek oraz pokazy i prezentacje ofert dostawców: Bosch, Soudal, Modeco, Weber, Dolphin. Pogoda dopisała, więc klienci chętnie korzystali z przysmaków przygotowanych w formie grilla na wolnym powietrzu.

Marzena Mysior-Syczuk
Koordynator ds. Public Relations
Grupa PSB S.A.

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt