chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » PAROC - nasz wkład w EURO 2012

PAROC - nasz wkład w EURO 2012

05.06.2012
Szanowni Państwo z satysfakcją informujemy o udziale firmy Paroc Polska Sp. z o.o. w realizacji obiektów sportowych związanych z największą imprezą sportową tego roku w Polsce EURO 2012.

Chemia budowlana - PAROC - nasz wkład w  EURO 2012
Miło nam tym bardziej, że w tak prestiżowych obiektach, dzięki wysokiej jakości i zaufaniu do firmy Paroc Polska Sp. z o.o., znalazły zastosowanie nasze produkty do izolacji budowlanych i technicznych. Uczestniczyliśmy w realizacji stadionu Narodowego w Warszawie, stadionu Miejskiego we Wrocławiu, stadionu PGE ARENA w Gdańsku oraz stadionu Lecha w Poznaniu.
REKLAMA:


Zakres zastosowanych produktów budowlanych dotyczył głównie izolacji akustycznych i ogniowych stropów oraz fasad o łącznej ilości 85 000m2.

Autor: Paroc - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Paroc
Nowości z firmy Paroc
Czytelnia firmy Paroc
Poradnik firmy Paroc
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt