chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » OPTILATEX - Farba lateksowa do ścian i sufitów

OPTILATEX - Farba lateksowa do ścian i sufitów

21.05.2012
Firma Farby KABE rozwijając i unowocześniając asortyment swoich produktów wprowadza na rynek nową, przyjazną dla użytkownika farbę lateksową - OPTILATEX.

Chemia budowlana - Fot. Kabe
Fot. Kabe

Główne korzyści:


- wysoka jakość powłoki;
- głęboko matowa;
- szeroka paleta barw;
- dobre krycie podłoża;
- odporna na zmywanie i szorowanie (klasa II wg PN-EN 13300);
- ekologiczna i przyjazna dla ludzi i środowiska (0 ilość LZO).
REKLAMA:


Dbając o własne zdrowie i nie pozostając obojętnym na sprawy środowiska naturalnego, przy wyborze farb do wnętrz powinniśmy zwracać uwagę na zawartą w nich ilość  Lotnych Związków Organicznych (LZO). Ich wysokie stężenie oddziałuje negatywnie na układ oddechowy i krwionośny człowieka oraz jest jednym ze źródeł zanieczyszczenia środowiska. Doskonałym przykładem farby bezpiecznej dla ludzi i środowiska jest OPTILATEX, nowy  produkt w ofercie Farby KABE. Specjalnie przygotowana receptura tej farby została całkowicie pozbawiona Lotnych Związków Organicznych przy zachowaniu wysokich parametrów i wydajności właściwości farby lateksowej. Dodatkowo ograniczono emisję zapachu przy wysychaniu farby, co sprawia, że jest ona przyjazna nawet dla osób wrażliwych. Z powodzeniem może być stosowana się m.in. w mieszkaniach alergików i w pokojach przeznaczonych dla małych dzieci.

OPTILATEX jest nowoczesną farbą lateksową do wykonywania dekoracyjnych powłok malarskich w pomieszczeniach „suchych” (jak np.: salony, sypialnie, biura i sale konferencyjne). Przeznaczona jest do malowania powierzchni ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektów służby zdrowia i zakładów przemysłu spożywczego. Stosowana jest na wszelkich typowych podłożach mineralnych (jak np.: powierzchnie betowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienne i gipsowe oraz na płytach gipsowo-kartonowych), jak również pokrytych powłoka dyspersyjną lub tynkiem polimerowym. Farba OPTILATEX oferowana jest w bogatej gamie kolorów wg palety barw KABE, NCS lub wg dostarczonego wzoru. Jest to produkt ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia charakteryzujący się wysoką trwałością barw, odpornością na zmywanie i szorowanie oraz przyjemną aplikacją. Farba OPTILATEX pod względem właściwości aplikacyjnych i jakości powłoki wyznacza nowe standardy malowania i odświeżania wnętrz.

Autor: Farby Kabe Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Farby Kabe
Nowości z firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Czytelnia firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Poradnik firmy Farby Kabe Sp. z o.o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt