chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sopro Polska na Targach Grupy PSB

Sopro Polska na Targach Grupy PSB

23.04.2012
W dniach 12-13 kwietnia 2012 r. po raz dziesiąty odbyły się Targi Grupy PSB. Miejscem spotkania tradycyjnie były Targi Kieleckie. W jubileuszowej imprezie wzięła udział rekordowa liczba wystawców – 270 firm – producentów wyrobów dla budownictwa i ponad 340 firm kupców PSB dysponujących składami materiałów budowlanych oraz sklepami PSB-Mrówka i PSB-Profi w całej Polsce, a ponad 3000 osób pracowało nad realizacją kontraktów.

Chemia budowlana - Sopro Polska na Targach Grupy PSB
Chemia budowlana - Sopro Polska na Targach Grupy PSB
Przeczytaj również: Sopro na targach BAU
REKLAMA:


Chemia budowlana - Sopro Polska na Targach Grupy PSB
Większość uczestników jest zgodna – targi kieleckie są swego rodzaju „Barometrem Budowlanej Wiosny”. Obroty rozpatrywane przez pryzmat warunków handlowych, pozwalają z dużą dozą sprawdzalności prognozować sytuację na rynku materiałów budowlanych nie tylko w II kwartale roku.
Organizatorzy na podstawie wstępnej analizy zawartych podczas targów umów oceniają z je z umiarkowanym optymizmem. Uchylając rąbka tajemnicy informują o rekordowych kontraktach zawartych przez producentów materiałów izolacji termicznej, płyt OSB, materiałów ściennych i chemii budowlanej.

Jak co roku na targach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Sopro Polska, która została rozlokowana na dwóch stoiskach – SOPRO oraz DYXIT.

Zebraliśmy już pierwsze opinie nt. naszej aktywności podczas targów. Wnioski oraz kolejne doświadczenia pozwolą na wzbogacenie naszego warsztatu.
Przeczytaj również: Budujące widoki na przyszłość
Relacje z targów PSB wyemitowały trzy stacje telewizyjne: TVN, Polsat News i TVP Info.

Chemia budowlana - Sopro Polska na Targach Grupy PSB
Chemia budowlana - Sopro Polska na Targach Grupy PSBAutor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt