chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Produkty Soudal docenione przez chińskich wykonawców

Produkty Soudal docenione przez chińskich wykonawców

27.03.2012
Na tegorocznych targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012 - jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Chinach, koncern Soudal zaprezentował nowości technologiczne. Ze względu na wysoką jakość oraz innowacyjne dla rynku rozwiązania, produkty marki Soudal spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród chińskich wykonawców, partnerów biznesowych oraz inwestorów. Największą popularnością cieszyły się profesjonalne piany montażowe.

Chemia budowlana - Produkty Soudal docenione przez chińskich wykonawców
Rynek chiński ze względu na swój potencjał rozwojowy to jeden ze strategicznych obszarów działania dla koncernu Soudal. Ogromne nakłady finansowe na rozwój budownictwa, rosnący rynek inwestycji - to główne powody zwiększającego się popytu na sprawdzone, szybkie i nowoczesne rozwiązania technologiczne wśród rodzimych inwestorów.
REKLAMA:


W ubiegłym roku Soudal przejął markę uszczelniaczy silikonowych LNX od Bluestar Sillicone Soudal (Shanghai) Trading Co. Pozwoliło to koncernowi Soudal na uzyskanie kluczowej pozycji wśród dostawców produktów chemii budowlanej w Chinach – jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się światowych rynków inwestycji budowlanych.

Produktów marki Soudal nie mogło zabraknąć na jednym z największych i najistotniejszych wydarzeń w branży budowlanej – organizowanych w chińskim Guangzhou targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012. Na 45 000 m2 powierzchni wystawowej swoje rozwiązania zaprezentowało ponad czterysta najważniejszych firm z branży budowlanej. W trakcie targów stoisko Soudal odwiedziło kilka tysięcy osób.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt