chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe kolory Jedynka® Ogród Barw

Nowe kolory Jedynka® Ogród Barw

27.03.2012
W inspirowanej odcieniami natury kolekcji farb Jedynka® Ogród Barw pojawiły się cztery nowe kolory: „tajemniczy słonecznik”, „kuszący migdał”, „okazała brzoskwinia” i „orientalny cynamon”. Te ciepłe barwy pozwolą stworzyć wnętrza nastrajające optymizmem i pozytywną energią, przywodzące na myśl atmosferę słonecznego lata, aromaty soczystych owoców i klimaty dalekich podróży.

Chemia budowlana - Nowe kolory Jedynka® Ogród Barw<br />
Natura wypełniona jest ujmującą feerią barw. Niezliczona ilość odcieni, intensywność kolorów tworzą kompozycje urzekające pięknem i oddziałujące na zmysły. Obcowanie z zaczerpniętymi z przyrody barwami pozytywnie oddziałuje na samopoczucie, przynosi odprężenie, dodaje witalności i mobilizuje do działania.
REKLAMA:


To właśnie na takich inspiracjach oparto kolekcję Jedynka® Ogród Barw. Tonacje tych farb przywodzą na myśl słoneczny, letni ogród, wypełniony aromatem dojrzałych owoców i rozkwitających kwiatów. Cztery nowe kolory Jedynka® Ogród Barw wniosą do naszego wnętrza nowoczesny, a zarazem przytulny nastrój. Pozwolą wykreować aranżacje pełne ciepła i radości, a jednocześnie odpowiadające najnowszym trendom.

Chemia budowlana - Nowe kolory Jedynka® Ogród Barw<br />
„Okazała brzoskwinia” - nasycony ciepłem kolor, który połączony z „pyszną mirabelką” i „aksamitnym nagietkiem” tworzy oddziałujący pozytywnie na zmysły zestaw. Salon zaaranżowany w tych barwach stanowi energetyzującą przestrzeń, zachęcającą do długich spotkań w kręgu rodziny i przyjaciół.

„Kuszący migdał” inspirująco przełamuje barwy: „młodego kabaczka” i „soczystej gruszki”- z chłodniejszych, przynoszących odprężenie tonacji zielonych. Takie niestandardowe zestawienie daje w salonie znakomity efekt, tworząc oryginalne, modne wnętrze, którego pełnię walorów wizualnych uwypukla naturalne światło.Delikatna słodycz, subtelna elegancja i romantyzm – to doskonałe określenie na połączenie nowego odcienia „orientalny cynamon” ze „smakowitą morelą” i „dojrzałym rabarbarem”. To spokojne zestawienie barw jest idealne do jadalni – inspiruje kulinarnie i pobudza zmysł smaku.

Chemia budowlana - Nowe kolory Jedynka® Ogród Barw<br />
Salon w ciepłych kolorach może pozostać jednocześnie niezwykle nowoczesny. Taką aranżację tworzą trzy odcienie: „tajemniczy słonecznik”, „orzech laskowy” i „słomkowy kapelusz”. Ciekawym akcentem, nadającym temu wnętrzu charakteru, jest geometryczna aplikacja ścienna, stworzona z użyciem szablonu. Meble o prostych, modernistycznych formach dopełniają całości.

Jedynka® Ogród Barw to nie tylko 32 modne, inspirujące kolory. Farby te wyróżnia ponadto System Potrójnej Aktywności Powłoki, gwarantujący doskonałe krycie, trwałość wymalowań oraz mikrowentylację, co umożliwia oddychanie ścian. Jedynka® Ogród Barw ma ekologiczną i nowoczesną recepturę. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, szybko schnie, a gęsta konsystencja jest gwarancją malowania bez kapania. Dodatkowym atutem produktu jest łagodny zapach podczas malowania i tuż po nim.
Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt