chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tynk Kwarcowy Lakma SAT najlepszy w Zielonej Górze

Tynk Kwarcowy Lakma SAT najlepszy w Zielonej Górze

08.03.2012
Podczas zakończonych 26 lutego targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Drzonkowie koło Zielonej Góry, nagrodę za najlepszy produkt targowy otrzymał jeden z najnowszych produktów firmy Lakma SAT – Tynk Kwarcowy z kolekcji Francesco Guardi Collezione.

Tegoroczne targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Drzonkowie były jubileuszową, dwudziestą edycją. Przez dwadzieścia lat trwania na stałe wpisały się w polski kalendarz targowy, będąc jedną z najważniejszych imprez budowlano-wnętrzarskich w województwie Lubuskim. W tym roku na ponad 3000 m2 wystawiło się 140 wystawców – w tym także firmy ze wschodnich niemieckich landów.
REKLAMA:


Targi to doskonała okazja do nawiązania kontaktów handlowych, ale także do dowiedzenia się o najnowszych trendach w budownictwie i wnętrzach tuż przed startem nowego sezonu. Bardzo ważnym wydarzeniem w trakcie trwania imprezy jest konkurs na najlepszy produkt. W tym roku główną nagrodę organizatorzy przyznali tynkowi kwarcowemu z linii Francesco Guardi Collezione, który produkowany jest przez firmę Lakma SAT z Cieszyna. Jak czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody, 6-osobowe jury wybrało go m.in. ze względu na ogromną praktyczność, trwałość i łatwość wykonania a także bardzo dużą konkurencyjność pod kątem wydajności.

Tynk kwarcowy Francesco Guardi Collezione jest mieszanką ściśle wyselekcjonowanych kruszyw i piasków kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm oraz najwyższej jakości żywicy akrylowej. Drobne kamyczki barwione są na wiele odcieni, dzięki czemu pozwalają na tworzenie różnorodnych melanży kolorystycznych.

Nagroda ta to kolejne wyróżnienie dla produktów tynkarskich Lakma SAT. W zeszłym roku najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży – Złoty Kask – otrzymały tynki Porolit, dedykowane do metody natryskowej. Źródło: Lakma

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt