chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » 12 powodów, dla których warto stosować styropian marki Austrotherm

12 powodów, dla których warto stosować styropian marki Austrotherm

21.02.2012

Zmniejszysz wydatki na ogrzewanie


Wybierając styropian Austrotherm EPS o pewnym deklarowanym współczynniku przewodzenia ciepła λ, maksymalnie zredukujesz wydatki na ogrzewanie. Płyty styropianowe stanowią jedynie ok. 15 % kosztów ocieplenia, więc wybierz mądrze, aby Twój wydatek przyniósł Ci maksymalne oszczędności.

Szybko zwróci Ci się koszt inwestycji


Ceny energii będą stale rosnąć. Nieocieplony dach, ściany i piwnica powodują niekontrolowaną utratę ciepła, którą nawet w 70% można wyeliminować. Zastosowanie styropianu Austrotherm pozwoli zaoszczędzić zużywaną przez Twój dom energię, a wydatek na ocieplenie szybko Ci się zwróci.
Przeczytaj również: ABC systemów ociepleń cz.1
REKLAMA:


Uzyskasz optymalny komfort


Dobrze ocieplony dom będzie miał lepszą zdolność do akumulowania ciepła wytworzonego w jego wnętrzu. Oddawanie i przyjmowanie ciepła nie będzie gwałtowne, dzięki temu mikroklimat będzie dla Ciebie zdrowszy i odczujesz komfort cieplny w mroźne i przyjemny chłód w upalne dni.

Zwiększysz trwałość budynku


Płyty Austrotherm to doskonała ochrona konstrukcji budynku przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, pozwalająca wydłużyć jej żywotność.

Użyjesz najlepszego izolatora


Styropian jest doskonałym, wciąż udoskonalanym izolatorem ciepła. Zastosuj płyty o najniższym, a zarazem najlepszym współczynniku λ ≤ 0,031 W/mK zamiast tanich w zakupie, lecz drogich w użytkowaniu o właściwości λ ≤ 0,045 W/mK. To aż o 45 % lepsza izolacyjność cieplna.

Wykorzystasz przetestowany produkt


Zakłady dysponują nowocześnie wyposażonymi laboratoriami, aby nieustannie kontrolować jakość produktów.

Dokonasz wyboru spośród szerokiej gamy produktów


Nowoczesne i stale modernizowane linie technologiczne, profesjonalnie obsługiwane przez doświadczonych pracowników pozwalają na oferowanie produktów spacjalnie przeznaczonych do ocieplenia każdej części domu.

Twoja ekipa budowlana sprawnie wykona pracę


Markowe płyty styropianowe Austrotherm spełniają zadeklarowane parametry, zarówno pod względem geometrii, jak i właściwości fizykomechanicznych. Płyty mają wysoką spoistość - nie łamią się, nie kruszą, nie wypadają z nich pojedyncze perełki, dlatego są łatwe w obróbce.

Stosujesz bezpieczny dla zdrowia produkt


Styropian marki Austrotherm jest bezpieczny dla zdrowia, a podczas prac nie dochodzi do wydzielania szkodliwych substancji, nie pyli, nie powoduje uczuleń, nie ma potrzeby stosowania masek, okularów, rękawic.

Zastosujesz produkt odporny na warunki atmosferyczne i czynniki biologiczne


Płyty styropianowe są odporne na zawilgocenie, pozwalają na wykonywanie prac w prawie każdych warunkach pogodowych. Są też odporne na grzyby, pleśnie i bakterie.
Przeczytaj również: Baumit rekomenduje

Przyczynisz się do ochrony klimatu


Energia konieczna do wytworzenia styropianu jest mniejsza niż oszczędności wynikające z eksploatacji, dlatego znacząco przyczynia się do redukcji emisji CO2. To izolator o najlepszej ekoefektywności.

Dołączysz do kolejnego miliona zadowolonych Klientów


Austrotherm od 18. lat jest liderem jakości w produkcji styropianów. Potwierdza to nie tylko duża liczba prestiżowych nagród i wyróżnień, lecz przede wszystkim pozytywna opinia fachowców.

Styropian firmy AUSTROTHERM to prestiż, na który Cię stać!
Przeczytaj również: Ocieplamy dom
Źródło: AUSTROTHERM

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt