chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa usługa na Facebook'owym profilu Magnata

Nowa usługa na Facebook'owym profilu Magnata

04.11.2011
Jak urządzić lub odświeżyć mieszkanie, aby zachwycało? Każdy, kto szuka odpowiedzi na to pytanie, koniecznie powinien zajrzeć na facebook'owy profil marki Magnat, gdzie profesjonalnych porad w zakresie aranżacji wnętrz, kompozycji i doboru kolorystyki udziela ekspert – Pani Monika Dąbrowska.

Aranżacja wnętrza to nie lada wyzwanie i jednocześnie sztuka, w której łatwo popełnić błędy. Dlatego czasami warto skonfrontować swoje wizje z profesjonalistą, który podpowie co zastosować, a czego unikać, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy.
REKLAMA:


Teraz, dzięki nowej usłudze na profilu Magnata, na platformie facebook, każdy może uzyskać zindywidualizowaną poradę eksperta w zakresie aranżacji wnętrz, kompozycji i doboru kolorystyki. We wtorki i czwartki, w godzinach od 9:00 do 14:00 kreatywnych porad udziela fanom Magnata pani Monika Dąbrowska – projektantka wnętrz. Aby je uzyskać, wystarczy opisać swoje wątpliwości lub po prostu zamieścić zdjęcie projektowanego pomieszczenia wraz z nurtującym pytaniem.

Pytajcie, komentujcie i zmieniajcie Wasze mieszkania razem z Magnatem. Bez wątpienia efekty będą zadziwiające!

Monika Dąbrowska - projektant wnętrz Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (1999 r.) i Prywatnej Szkoły Artystycznej w Warszawie (2003 r.) Pomysłodawczyni projektu artystycznego „KURNIK”. Od 2004 r. zajmuje się projektowaniem wnętrz: projekty koncepcyjne, wykonawcze oraz wizualizacje komputerowe na zlecenia prywatnych inwestorów. Współpracuje z wykonawcami i prowadzi nadzory autorskie. W 2006 r. na zlecenie TVP projektowała i realizowała scenografie do reklam, a w 2007 r. asystowała przy tworzeniu scenografii do filmu „Wszystko” w reżyserii G. Renarda. Autorka wielu rysunków i prac graficznych wykonywanych na prywatne zlecenia (prace doktorskie, badania naukowe, loga, prace graficzne i kolorystyczne do filmów dokumentalnych).
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt