chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal zyskuje strategiczną pozycję na Półwyspie Arabskim

Soudal zyskuje strategiczną pozycję na Półwyspie Arabskim

19.10.2011
Z końcem października 2011 roku koncern Soudal przejmuje kontrolę nad kolejnym producentem uszczelniaczy, klejów i pian poliuretanowych – rodzinną turecką grupą Isik. Transakcja dotyczy zarówno produkcji, jak i sprzedaży. Szacuje się, że po przejęciu obroty producenta wzrosną do 10 milionów EURO rocznie. Isik Group zostanie połączona z turecką filią Soudal – Insaat Malzemeleri Tic.A.S., co pozwoli na uzyskanie koncernowi strategiccznej, czołowej pozycji na rynku tureckim i Półwyspie Arabskim.

Chemia budowlana - Soudal zyskuje strategiczną pozycję na Półwyspie Arabskim
Założona w 1996 roku grupa Isik uznawana jest za średniej wielkości dostawcę pian, uszczelniaczy i silikonów na rynku tureckim. Tylko w ubiegłym roku firma sprzedała 20 milionów produktów. Od 31 października 2011 roku koncern Soudal będzie całkowicie odpowiadał za wszelkie aspekty działalności Işik Group - od sprzedaży i marketingu po produkcję, logistykę, działania marketingowe oraz aspekty finansowe. Firmy będą ściśle współpracowały nad odpowiednim przebiegiem procesu przejściowego związanego z przejęciem – szczególnie w zakresie obsługi dotychczasowych klientów i wdrożenia pracowników grupy Isik w nowe standardy. Szacuje się, że transakcja pozwoli na uzyskanie przez koncern Soudal strategicznej pozycji na rynku tureckim oraz Półwyspie Arabskim. Przejęcie kolejnego, tureckiego producenta chemii budowlanej jest konsekwencją ekspansji marki Soudal na Bliskim Wschodzie. To strategiczny region z punktu widzenia koncernu – ze względu na szybki rozwój i rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne technologie budowlane.
Przeczytaj również: SOUDAL przejmuje DONG YANG
REKLAMA:


Źródło: Soudal


Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt