chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sidolux uznany Top Marką 2011

Sidolux uznany Top Marką 2011

14.10.2011
W tym roku konsumenci w ramach programu Laur Konsumenta – Top Marka 2011 po raz kolejny wybierali produkty i marki, które zyskały ich zaufanie. W kategorii środki do czyszczenia podłóg i wykładzin, tym prestiżowym tytułem, zostały wyróżnione środki marki Sidolux.

Chemia budowlana - Sidolux uznany Top Marką 2011
Wyróżnienie Top Marka jest przyznawane w ramach konkursu Laur Konsumenta od 2004 roku. Obecnie projekt realizowany jest przez katowicką spółkę Kowalski Pro-Media. Głównym celem kampanii jest uzyskanie informacji o preferencjach konsumentów na temat różnych produktów z wielu branż. To jeden z największych programów konsumenckich w naszym kraju.
REKLAMA:


W tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu nagrodę Laur Konsumenta – Top Marka 2011 otrzymały preparaty marki Sidolux. Przyznane wyróżnienie potwierdza silną pozycję produktów firmy Lakma Strefa na rodzimym rynku i nieustanny wzrost zaufania wśród klientów. W ciągu sześciu lat trwania plebiscytu, środki Sidolux, otrzymywały niezmiennie wysokie oceny konsumentów, którzy doceniają jakość preparatów.
Produkty sygnowane marką Sidolux od niemal 20 lat goszczą w polskich domach. Są to preparaty z tradycjami, które pomagają utrzymać porządek w domu kolejnemu pokoleniu Polaków.

- Dziękujemy wszystkim naszym wiernym klientom, którzy zdecydowali się głosować na markę Sidolux. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż jest przyznane na podstawie głosów oddanych przez konsumentów – mówi Agnieszka Barańska, Brand Manager firmy Lakma. – Cieszymy się, że to właśnie polska marka zdobyła I miejsce w plebiscycie i tytuł Laur Konsumenta – Top Marka 2011 – podsumowuje Barańska.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt