chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » JEDYNKA® EMAFTAL

JEDYNKA® EMAFTAL

29.09.2011
Krzesło, na którym siadał dziadek czy kredens, z którego korzystała ukochana prababcia. Do tych mebli z historią zawsze będziemy mieć sentyment. Aby służyły nam przez kolejne lata należy o nie dbać i co jakiś czas poddawać je renowacji. Pytanie brzmi: jak to robić?

Chemia budowlana - JEDYNKA® EMAFTAL
Aby uzyskać najlepszy efekt wymalowań meble, które będziemy odnawiać należy dokładnie oczyścić i usunąć z nich warstwę farby czy lakieru przy pomocy szlifierki lub papieru ściernego. Kolejnym krokiem będzie odpylenie powierzchni. Dopiero tak przygotowane podłoże możemy w dowolny sposób malować i ozdabiać np. przy pomocy szablonów.
REKLAMA:


Przy renowacji mebli z duszą szczególnie dobrze sprawdzi się emalia alkidowa JEDYNKA® EMAFTAL. Emalia jest rodzajem farby, która nadaje wyjątkowo gładką i bardzo wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne powierzchnię
z połyskiem.

Chemia budowlana - JEDYNKA® EMAFTAL
JEDYNKA® EMAFTAL przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, tj. krzesła, stoły czy regały. Emalią można także pomalować zabezpieczone antykorozyjnie elementy stalowe i żeliwne, a także tynki zewnętrzne (podmurówki, elementy fasad).

JEDYNKA® EMAFTAL w skrócie:


- Łagodny zapach
- Dokonała siła krycia i super wydajność
- Krótki czas schnięcia
- Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne
Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt