chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Cekol C-45 finisz - produkt w postaci suchej

Cekol C-45 finisz - produkt w postaci suchej

27.07.2011
Cekol C-45 finisz, jest suchą mieszanką najwyższej jakości białych surowców naturalnych, spoiw oraz środków modyfikujących.

Chemia budowlana - Cekol C-45 finisz - produkt w postaci suchej
Służy do wygładzania i szpachlowania powierzchni przed malowaniem oraz do uzyskiwania powłok o charakterze dekoracyjnym. Masa jest bardzo plastyczna i łatwa w obróbce i profilowaniu. Dobrze się szlifuje i pozostawia idealnie gładką, białą i łatwą do pomalowania powierzchnię. Nie żółknie pod wpływem światła. Po wyschnięciu nadaje się do malowania wszystkimi rodzajami farb. Gładź ma bardzo dobre parametry robocze i pozwala na długi czas pracy, nie tracąc swoich właściwości. Przygotowaną masę można przechowywać do 2 tygodni w szczelnie zamkniętym pojemniku.
REKLAMA:


Wydajność ok. 1,5 kg/m2/mm
Produkt dostępny w opakowaniach: 20 kg
Autor: Cedat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cedat
Nowości z firmy Cedat
Czytelnia firmy Cedat
Poradnik firmy Cedat
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt