chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa aplikacja dla farb TYTAN NEO - NEO-KREATOR WNĘTRZ

Nowa aplikacja dla farb TYTAN NEO - NEO-KREATOR WNĘTRZ

16.09.2011
Zaprojektowanie spójnego pod względem kolorystycznym pomieszczenia to zadanie, z którym codziennie mierzą się profesjonaliści. Aby ułatwić komponowanie kolorów ścian i sufitów z elementami wyposażenia firma Selena oferuje nowe interaktywne narzędzie. Najnowsza aplikacja on-line „NEO - KREATOR WNĘTRZ”, dedykowana architektom i projektantom usprawni działania aranżacyjne, pomoże w kreowaniu zestawów kolorystycznych wnętrz. Zaawansowany program w profesjonalny sposób ułatwi wybór koloru z szerokiej palety farb TYTAN NEO.

Chemia budowlana - „NEO-KREATOR WNĘTRZ” w Strefie Architekta – nowe narzędzie on-line
„NEO-KREATOR WNĘTRZ” w Strefie Architekta – nowe narzędzie on-line
Dobór kolorów w pomieszczeniach w dużej mierze decyduje o spójnym efekcie aranżacji. Odpowiednio dobrany wpływa korzystnie na ekspozycję mebli, decyduje o rezultacie estetycznym. Dostępne pod adresem: www.selena.pl nowoczesne narzędzie – „NEO - KREATOR WNĘTRZ” – pozwoli w formie projektu zrealizować indywidualne pomysły, wybrać najciekawsze rozwiązania kolorystyczne we wnętrzach mieszkalnych i przestrzeniach publicznych.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


- Najnowszą aplikację „NEO - KREATOR WNETRZ” stworzyliśmy z myślą o potrzebach profesjonalistów ze studiów aranżacji wnętrz i biur architektonicznych. Praktyczne, interaktywne narzędzie pozwala na dowolne, wirtualne malowanie wnętrz z wykorzystaniem palety kolorystycznej farb TYTAN NEO. Zaawansowaną aplikację oddajemy głównie do dyspozycji projektantów i architektów wnętrz, czyli osób którym szczególnie zależy na szybkiej realizacji pomysłu. Wizualizer z pewnością zwiększy komfort ich pracy, usprawni dobór koloru farby na zdefiniowanej powierzchni projektu. Przygotowując aplikację on-line chcieliśmy zminimalizować czas przygotowania aranżacji wnętrza oraz ułatwić dostęp do asortymentu naszych produktów – mówi Alicja Giersz, Produkt Manager z firmy Selena SA.

Chemia budowlana - Przykładowe wizualizacje pomieszczeń w „NEO-KREATORZE WNĘTRZ” Fot. Selena SA
Przykładowe wizualizacje pomieszczeń w „NEO-KREATORZE WNĘTRZ” Fot. Selena SA

Interaktywny „NEO - KREATOR WNĘTRZ”


Aby uruchomić aplikację należy zalogować się w Strefie Architekta na stronie www.selena.pl, wypełnić formularz rejestracyjny i wejść do „NEO - KREATORA WNĘTRZ”. Aplikacja on-line posiada szereg funkcji ułatwiających projektowanie kolorów ścian i sufitów we wnętrzach. Pracę profesjonalistom ułatwi 10 przykładowych wizualizacji pomieszczeń – m.in. salonów, kuchni, pomieszczeń biurowych i użyteczności publicznej. W aplikacji znajduje się ponadto możliwość obserwacji koloru przy różnorodnym, wybranym przez nas rodzaju oświetlenia. Główną funkcję aplikacji stanowi kreator zestawiający indywidualnie dobrane odcienie kolorów farb TYTAN NEO. Program „NEO - KREATOR WNĘTRZ” firmy Selena umożliwia szybkie przetestowanie tysięcy różnorodnych kombinacji kolorów w określonych wnętrzach. Projekty o wysokim stopniu skomplikowania dodatkowo ułatwia funkcja pozwalająca na definiowanie liniami powierzchni przeznaczonych do malowania. Przy planowaniu kompozycji kolorystycznych ścian i sufitów udogodnieniem będzie także możliwość urealnienia projektu poprzez zaznaczenie w nim faktycznych kolorów mebli i podłóg. Interaktywne narzędzie pozwala w krótkim czasie zaprojektować kilka wariantów aranżacji kolorystycznej pomieszczenia. Program umożliwia również ustawienie widoku projektu, wielokrotne edytowanie powierzchni oraz zapis, eksport i wydruk zaprojektowanej aranżacji.

Chemia budowlana - System dekoracji wnętrz TYTAN NEO Fot. Selena SA
System dekoracji wnętrz TYTAN NEO Fot. Selena SA

NEOmalowanie


„NEO - KREATOR WNĘTRZ” zawiera bogaty wachlarz kolorów innowacyjnego systemu do dekoracji wnętrz TYTAN NEO. W skład nowej oferty wchodzi 5 produktów przeznaczonych do malowania wszystkich rodzajów pomieszczeń. Producent oferuje jedyną na rynku ekologiczną farbę wewnętrzną zawierającą minerały i silikonową barierę – NEO MINERAL bio, która chroni powłokę przed rozwojem pleśni oraz grzybów. Farba zapewniając bioochronę i swobodne „oddychanie” ścian, ochroni ich powierzchnie w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci - w łazienkach, salonikach kąpielowych, pralniach, suszarniach, a także w systemie suchej zabudowy, czyli na płytach g-k. NEO LATEX przeznaczona do wnętrz intensywnie użytkowanych jest wyjątkowo odporna na szorowanie i zmywanie. Tym samym gwarantuje łatwe i długotrwałe utrzymanie czystości ścian w kuchniach i jadalniach, hotelach, restauracjach i szkołach. Dobre pokrycie powierzchni już przy pierwszym nałożeniu zapewni NEO EXPRESS, farba jednokrotnego malowania przeznaczona do szybkiego remontu. Dedykowana pomieszczeniom mieszkalnym i biurowym charakteryzuje się najwyższą wydajnością. Polecana jest szczególnie do malowania korytarzy, przedpokoi i holi. Do gamy innowacyjnych farb wewnętrznych należą również NEO REGULAR i NEO INVEST, o głęboko matowej powłoce doskonale sprawdzające się w typowych wnętrzach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Ich wysoka jakość i odporność gwarantuje wyjątkowy efekt na lata.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku
Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt