chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Jedynka® Perfekcyjna Biel - farba akrylowa

Jedynka® Perfekcyjna Biel - farba akrylowa

28.07.2011
Na co dzień zajmujemy się tysiącem spraw. Ciągle w biegu, nie mamy chwili na odpoczynek. Jak sprawić by powrót do domu kojarzył się z wytchnieniem? Pomyślmy o kojącej białej przestrzeni, która będzie czekać na nas już od progu…

Chemia budowlana - Jedynka® Perfekcyjna Biel - farba akrylowa
Biel to symbol czystości, spokoju i wytchnienia. W białych neutralnych wnętrzach łatwiej o wyciszenie i odzyskanie równowagi po zabieganym dniu. Gdy raz zdecydujemy się na wprowadzenie bieli do mieszkania, trudno nam będzie się z nią rozstać. Dlatego też do wymalowań warto użyć sprawdzonej farby, która pokryje wszelkie nierówności podłoża oraz nie zżółknie po kilku miesiącach.
REKLAMA:


Jedynka® Perfekcyjna Biel to nowoczesna farba akrylowa w kolorze idealnie śnieżnej bieli. Tworzy matowe, nie pękające z upływem czasu powłoki, gwarantujące długotrwały efekt dekoracyjny. Kolor nie żółknie a mikroporowata struktura farby zapewnia mikrowentylację powłoki. Jedynka® Perfekcyjna Biel przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Farba doskonale pokrywa tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe, płyty gipsowo-kartonowe (suche tynki). Może także służyć do renowacji starych wymalowań.

Sposobów urządzania białych wnętrz jest tyle, ilu użytkowników. Poniżej przedstawiamy dwa pomysły aranżacyjne.

Śnieżnobiałe ściany to doskonałe tło do wyeksponowania przedmiotów i dekoracji w kolorach, które z bielą korespondują – kremowej kanapy, delikatnego beżu zasłon czy jasnego drewna mebli. Neutralna baza tworzy zrównoważoną przestrzeń, w której dobrze poczują się zarówno rodzice z małymi dziećmi, jak i osoby starsze, spędzające dużo czasu w domu. W takim wnętrzu, oświetlonym miękkim, ciepłym światłem, na pewno znajdziemy ukojenie.
Chemia budowlana - Jedynka® Perfekcyjna Biel - farba akrylowa
Białe wnętrza już dawno przestały się kojarzyć z nudą i brakiem pomysłu na ciekawą aranżację. Wiedzą
o tym dobrze osoby poszukujące designerskich nowości, które, dysponując ograniczonym budżetem, chcą samodzielnie urządzić nowoczesną przestrzeń.

Czasem wystarczy jeden wyrazisty element, by przestrzeń nabrała bardziej zdecydowanego charakteru. Wyeksponowany na białej ścianie szablon kwiatowy w kontrastowym kolorze tworzy oryginalną dekorację, której nie powinniśmy przytłaczać nadmiarem dodatków. Tak skomponowane wnętrze zaskakuje świeżością spojrzenia i prostotą aranżacji.

Chemia budowlana - Jedynka® Perfekcyjna Biel - farba akrylowa
Biel jest kolorem uniwersalnym, lecz nie wszystkim może przypaść do gustu. Miłośnikom bardziej zdecydowanych kolorów polecamy kolekcję 28 zestawień kolorystycznych Jedynki® Ogrodu Barw, inspirowanych pachnącym ogrodem. Odważna „soczysta gruszka” lub intensywny pomarańcz „dorodnej dyni” na jednej lub dwóch ścianach ocieplą wnętrze, stanowiąc nieco odważniejszy akcent. Wnętrze nie będzie sprawiało wrażenia nadmiaru, jeśli pozostałe ściany i sufit dopełnimy Jedynką® Perfekcyjną Bielą.

Jedynka® Perfekcyjna Biel w pigułce:


- Efekt idealnie śnieżnej bieli
- Doskonałe krycie – niweluje błędy aplikacyjne
- Malowanie bez kapania i szybkie schnięcie
- Mikrowentylacja powłoki
- Ekologiczna receptura
-Bardzo duża wydajność – ok. 10 m2 /l przy jednokrotnym malowaniu
Przeczytaj również: Morskie klimaty z Jedynką
Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt