chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ZŁOTY PARAGON 2011 dla Sidolux-u

ZŁOTY PARAGON 2011 dla Sidolux-u

14.06.2011
26 maja czytelnicy miesięcznika HURT & DETAL po raz pierwszy przyznawali nagrody „Złoty Paragon 2011 – Nagroda Kupców Polskich”. W kategorii uniwersalne środki czystości wyróżnienie otrzymał Sidolux do mycia uniwersalnego o zapachu mydła marsylskiego.

Chemia budowlana - ZŁOTY PARAGON 2011 dla Sidolux-u
W tym roku miesięcznik Hurt&Detal po raz pierwszy przyznał nagrody dla najlepszych produktów rynku FMCG. Wśród 350 produktów przystępujących do rywalizacji w 51 kategoriach, czytelnicy Hurt&Detal wybrali te, które wykazały się największą konkurencyjnością na rynku. 26 maja 2011 roku w Teatrze Capitol w Warszawie wręczona statuetki zwycięzcom.
- W Konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” wzięli udział producenci i usługodawcy posiadający ofertę skierowaną do branży FMCG. Konkurs odbył się pod nadzorem Agencji Badawczej TNS Pentor, która zliczała głosy na podstawie ankiet otrzymanych bezpośrednio od czytelników miesięcznika. Detaliści mieli za zadanie wskazać te produkty, w różnych kategoriach, które były najbardziej konkurencyjne i przyniosły im największe dochody – mówi Tomasz Pańczyk, Redaktor Naczelny miesięcznika Hurt&Detal.
REKLAMA:


Chemia budowlana - ZŁOTY PARAGON 2011 dla Sidolux-u

Sidolux bezkonkurencyjny


Sidolux do mycia uniwersalnego o zapachu mydła marsylskiego zdobył wyróżnienie w kategorii uniwersalne środki czystości. Jest to jedyny preparat przeznaczony do podłóg, który zwrócił uwagę kupców zarówno z sieci nowoczesnych, jak i z sieci rynku tradycyjnego.
- Wyróżnienie przyznane przez miesięcznik Hurt&Detal jest dla nas bardzo cenne, gdyż to właśnie Sidolux jako jedyny został nagrodzony w kategorii podłogi, co dowodzi, że w ciągu 6 lat produkt zyskał uznanie nie tylko wśród konsumentów, ale również wśród detalistów – mówi Agnieszka Barańska, brand manager z firmy Lakma.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt