chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba Antykorozyjna NEOKOR® marki Jedynka®

Farba Antykorozyjna NEOKOR® marki Jedynka®

19.05.2011
Metalowe ławki, rynny czy nogi od krzeseł, pozostając na deszczu, wietrze i słońcu, narażone są na negatywne działanie tych czynników. Jak je skutecznie zabezpieczać aby służyły przez dekady?

Chemia budowlana - Farba Antykorozyjna NEOKOR® marki Jedynka®
Podlegający korozji metal najpierw traci połysk, a następnie zostaje osłabiona jego struktura, w wyniku czego następuje degradacja zbudowanych z niego konstrukcji – rynna zaczyna przeciekać, huśtawka skrzypieć a zardzewiała karuzela przestaje się obracać. Antykorozyjna farba podkładowa NEOKOR® marki Jedynka® chroni metalowe (stalowe i żeliwne) powierzchnie przed negatywnym wpływem korozyjnych czynników atmosferycznych, np. wilgoci, co znacząco wydłuża czas eksploatacji metalowych elementów.
REKLAMA:


NEOKOR® to specjalistyczna farba podkładowa produkowana na bazie styrenowanej żywicy alkilowej z dodatkiem składników antykorozyjnych.

Dzięki dobrej przyczepności do podłoża oraz krótkiemu czasowi schnięcia tworzy twarde i nieprzepuszczalne powłoki. Powierzchnie zabezpieczone NEOKOREM®, można malować emaliami akrylowymi, alkidowymi, styrenowanymi, chlorokauczukowymi oraz farbami poliwinylo-akrylowymi.

Chemia budowlana - Farba Antykorozyjna NEOKOR® marki Jedynka®
NEOKOR® przeznaczony jest także do czasowej ochrony metalu przed korozją na czas transportu i składowania. Farba może być stosowana do powierzchni eksploatowanych na zewnątrz i wewnątrz budynków; jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, aluminiowym i czerwonym tlenkowym średnim.NEOKOR® dostępny jest w 4 wersjach przystosowanych do różnych technik aplikacji: wersja A − do malowania pędzlem i natryskiem pneumatycznym, wersja B − do malowania natryskiem hydrodynamicznym (HN), wersja C − do malowania zanurzeniowego oraz wersja D − do malowania natryskiem elektrostatycznym (EN).

Ważne: Im staranniej oczyści się i przygotuje powierzchnię do aplikacji farby podkładowej, tym większa będzie trwałość dekoracyjnych powłok malarskich.


Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt