chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe Trendy w Kolorach MAGNATA.

Nowe Trendy w Kolorach MAGNATA.

04.04.2011
Natura, emocje, harmonia. Słowa klucze, które przenoszą nas w świat przyrody, spokoju i prawdy. Z ich głębi i bogactwa czerpie także Magnat, tworząc zupełnie nową serię fascynujących trendów w kolorystyce. Wraz z Nowym Rokiem wkroczymy w nową fazę aranżacji wnętrz. Wnętrz przepełnionych prawdziwymi emocjami, naturalnymi akcentami oraz własnymi pomysłami. Nawiązujące do nieomylnej przyrody trendy „Głębia Natury”, „Przeczucie”, „Powiew harmonii”, „Kolor Show” zawierają w sobie także pierwiastek spontaniczności, zachęcając nas do kreatywnej aranżacji naszych domów.

Chemia budowlana -  Głębia natury
Głębia natury

Głębia Natury


Każdy z nas w pewnym momencie życia potrzebuje głębokiej przemiany. Poznanie prawdy o samym sobie zapewnia nam spokój i radość życia. Prawdziwa znajomość siebie staje się źródłem naszej ekspresji i interakcji z naturalnym światem. Na co dzień inspirujemy się właśnie naturą, wszystkim, co proste i piękne. Jednocząc się z otaczającą nas przyrodą - spełniamy się. Źródło płynące z głębi naturalnego świata napełnia nas czystym błękitem, jedwabistym dotykiem. Pokazuje swoje oblicze ukryte pod transparentnością i wielowarstwowością materiałów. Mieniące się w słońcu kolory zmieniają swe odcienie i barwy. Jasne, kremowe beże przechodzą przez pastelowe żółcie aż do kwiecistej pomarańczy. Trend „Głębia Natury” przejawia wiele cech naturalnego otoczenia. Łączy on w sobie łagodność zielni ze skromnością barw i odcieni kamienia. Różnorodne surowce w ciepłej kolorystyce o wysmakowanym wzornictwie inspirowane są Matką Ziemią i jej nieskończonym bogactwem.
REKLAMA:


Nowe, eleganckie barwy pochodzenia naturalnego to emulsje „Dostojna Perła” (S42), „Promienny Karnelian” (S7) oraz „Blask Kalcytu” (S19). Magnat przedstawia także inspirowane przyrodą niebywałe struktury: marmur, trawertyn i pergameno w różnych, niespotykanych wcześniej odcieniach.

GŁĘBIA NATURY – Nowe kolory z Systemu Kolorowania MAGNAT


- GY 3900
- YR 2700
- GY 9600
- YR 7020
- YR 6320

EMULSJE MAGNAT – GOTOWE KOLORY


- S42 Dostojna Perła
- S7 Promienny Karnelian
- S19 Blask Kalcytu
Przeczytaj również: Nowa strona marki Magnat

STRUKTURY


- Marmur Klasyczny
LR + PB AGAT P3
LR + PB CYRKON P15
LR + PB OLIWIN P8
- TRAWERTYN
LR + PB JANTAR P6
LR + PB HEMATYT P16
- PERGAMENO
LR + PB SODALIT P1

Chemia budowlana - Przeczucie
Przeczucie

Przeczucie


„Przeczucie” to niezwykły proces, który dzieje się niekiedy w każdym z nas. Jest to przeżycie, które wnosi w nas pierwiastek twórczy, pomaga budzić się nowym wartościom. Zjawisko to ma szczególnie odbicie w designie, który jest jedną z form poszukiwań i kreatywności. Jest to podążanie za intuicją i indywidualizmem. Inspirowane tym trendem wnętrza są bardzo osobiste, dostosowane do naszych potrzeb i emocji. Jest to koncepcja przestrzeni, w której każdy zbliża się do siebie samego. W naszej podróży życia jesteśmy zbyt rozpędzeni, aby zawsze zwrócić uwagę na to, co ważne. Wiele wartości nam umyka. Dopiero gdy się zatrzymamy, możemy odkryć siebie na nowo. Mamy szansę dostrzec własną intuicję, przejść ważną przemianę. Z uwagą dobieramy wtedy barwy spotykanych przez nas osób i zdarzeń. Podążając na „Przeczuciem” jesteśmy bardziej świadomi własnych potrzeb.

Z łatwością aranżujemy wnętrza naszych dusz. Na podstawie naszych prawdziwych emocji powstają najbardziej innowacyjne, osobiste przestrzenie.

Oryginalne barwy naturalnego pochodzenia kryją się w sobie emulsje: „Złocisty Topaz” (S4), „Ognisty Karnelian” (S40) oraz „Wysmakowany Oliwin” (S46). W serii Magnat znajdują się również szlachetne struktury: stiuk wenecki, glinka wenecka i intonaco w różnych, niebanalnych odcieniach.

PRZECZUCIE – Nowe kolory z Systemu Kolorowania MAGNAT


- YR 3160
- GY 7120
- RB 6780
- RB 7400
- RB 4300

EMULSJE MAGNAT – GOTOWE KOLORY


- S4 Złocisty Topaz
- S40 Ognisty Karnelian
- S46 Wysmakowany Oliwin

STRUKTURY


- STIUK WENECKI
SW + PB KWARC P9
SW + PB JASPIS P10
SW + PB AGAT P3
SW + PB KALCYT P4

- GLINKA WENECKA
GW + PB CYTRYN P2
GW + PB KARNEOL P11
GW + PB SODALIT P13

- INTONACO
IN + CYTRYN P2

Chemia budowlana - Powiew Harmonii
Powiew Harmonii

Powiew Harmonii


„Harmonia istnieje we wszystkim pod warunkiem, że ją zauważymy”. W tym trendzie odnajdujemy koncepcję minimalistycznego wnętrza z prostymi formami. Meble i obiekty we wnętrzu współgrają z charakterem użytkownika. Stylowa prostota i niezwykła jakość stają się wyznacznikami tego trendu. Stwarzają one nieco nostalgiczny klimat połączony z subtelną elegancją. Trend ten to poszukiwanie harmonii pomiędzy przestrzenią i światłem. Unikamy tu stylistycznego manieryzmu, skupiamy się na gustownej szlachetności. Na pierwszy plan wyłania się niebanalna forma oraz jej związek z kolorem i otoczeniem. Paleta barw jest bardzo harmonijna i spokojna, utrzymana w lekko surowym nastroju. Trend wzbogacają unikalne zestawienia klasycznych motywów z nowoczesną formą. Wszystko podporządkowane jest idei harmonii kształtu, struktury i surowca. Idylle tę przełamują z rzadka inne, oryginalne walory dekoracyjne. Ponad wszystkim unosi się niezmiennie delikatny klimat świeżego poranka.

Łagodne i stylowe odcienie naturalnego pochodzenia to emulsje „Pastelowy Opal” (S1), „Aksamitny Agat” (S5) oraz „Górski Kryształ” (S26) . Linia Magnat wzbogaciła się także o nowe, praktyczne struktury: mettalico, beton, velluto, i quarzo w różnych, niebanalnych odcieniach.

POWIEW HARMONII – Nowe kolory z Systemu Kolorowania MAGNAT


- RB 3420
- RB 1020
- YR 3000
- GY 8640
- ND 1960

EMULSJE MAGNAT – GOTOWE KOLORY


- S1 Pastelowy Opal
- S5 Aksamitny Agat
- S26 Górski Kryształ

STRUKTURY


- METALLICO
METALLICO GRAFIT NA STRUKTURZE INTONACO
METALLICO GRAFIT

- BETON
BETON – EFEKT GŁADKI
BETON – EFEKT „DESKOWANIA”
- VELLUTO
VELLUTO – PB CYRKON P15

- QUARZO
QUARZO + PB KRYSZTAŁ P1

Chemia budowlana - Kolor Show
Kolor Show

Kolor Show


To zdecydowany i kontrastowy trend oparty na czystych i soczystych barwach. To koncepcja wnętrz, w której barwa odgrywa bardzo ważną rolę. Kolor jest niepowtarzalnym twórcą indywidualnego stylu, wyrażonego poprzez nasycone i klarowne akcenty. „Kolor Show” to piękny, barwny świat, gdzie idealnie dopasowane odcienie tworzą nasze wymarzone wnętrze. Ten tęczowy trend jest bardzo spontaniczny i niezwykle energetyczny! Łączy w sobie to, co najbardziej modne i nowoczesne. Podczas „Kolorowego Show” sztuka, design i architektura spotykają się w jednym miejscu i wzajemnie na siebie oddziałują. Efektem tego spotkania są nowe, oryginalne barwy. Wszystko oparte jest o zasadę wyrazistego kontrastu, który poprzez swoją siłę wprowadza nową jakość do wszelkich pomieszczeń. Niezwykły „Kolor Show” ujmuje lekkością, geometrycznymi formami i wysublimowanym smakiem intrygujących odcieni. Łączy prawdziwe, głębokie emocje z nowoczesnym, światowym designem.

Mocne i gustowne barwy naturalnego pochodzenia to emulsje „Miodowy Amber” (S50), „Tygrysie Oko” (S20), „Kuszący Rubin (S24) oraz „Zwycięski Aleksandryt” (S29).

KOLOR SHOW – Nowe kolory z Systemu Kolorowania MAGNAT


- GY 3720
- BG 3560
- RB 3260
- RB 4960
- RB 4960
- RB 4160
- RB 2280

EMULSJE MAGNAT – GOTOWE KOLORY


- S 50 Miodowy Amber
- S 20 Tygrysie Oko
- S 24 Kuszący Rubin
- S 29 Zwycięski Aleksandryt

Autor: Magnat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Magnat
Nowości z firmy Magnat
Czytelnia firmy Magnat
Poradnik firmy Magnat
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt