chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Soudal wziął udział w targach Fenestration 2010 w Pekinie

Soudal wziął udział w targach Fenestration 2010 w Pekinie

23.11.2010
Soudal od kilku lat konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynkach azjatyckich. W Chinach firma kolejny raz zademonstrowała swoje możliwości technologiczne w czasie targów Fenestration China 2010, które odbyły się w „China National Convention Center” w Pekinie w dniach 4 – 6 listopada.

Chemia budowlana - Soudal wziął udział w targach Fenestration 2010 w Pekinie
Targi Fenestration China zaliczają się do najważniejszych na świecie imprez wystawienniczych branży okniarskiej. W tym roku stoiska 360 wystawców, rozmieszczone na 30,000 metrów kwadratowych powierzchni wystawowej, odwiedziło 32 tysiące gości – profesjonalistów zawodowo związanych z branżą. Dla Soudal była to więc doskonała okazja do zaprezentowania rozwoju firmy i jej najnowszych międzynarodowych inwestycji.
REKLAMA:


Motywem przewodnim stoiska była współpraca. Po raz kolejny Soudal zaprezentował efekty wspólnych działań z firmą Yuzhong Building Materials z Szanghaju, jednego z kluczowych graczy na rynku pian poliuretanowych w Chinach. Na przestrzennym, utrzymanym w jednolitej kolorystyce stoisku można było obejrzeć uzupełniające się produkty obu firm i poznać wspólne przyszłe zamierzenia.

Synergia - to oczywiście słowo kluczowe. Najważniejszy wyznacznik współpracy, której głównym celem jest zwiększenie konkurencyjności obu firm, poszerzenie gamy produktów i przede wszystkim, oferowanie dodatkowej wartości w postaci kombinacji wysokiej technologii i niskich kosztów.

Chemia budowlana - Soudal wziął udział w targach Fenestration 2010 w Pekinie
Chemia budowlana - Soudal wziął udział w targach Fenestration 2010 w Pekinie
Przeczytaj również: Soudal na targach Budma 2019
Dzięki połączeniu technologii i doświadczenia produkcyjnego Soudal oraz znajomości lokalnych rynków firmy Yuzhong w Chinach wspólne przedsięwzięcie obu firm jest wręcz skazane na to, by stać się największym graczem na rynku chińskim.

Źródło: Soudal

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt