chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Infrastruktura 2010 z Sopro

Infrastruktura 2010 z Sopro

11.10.2010
Firma Sopro, zaprasza do odwiedzenia stoiska targowego podczas odbywających się w dniach: 13-15 października 2010 w Warszawie, w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c największych w Polsce targów poświęconych tematyce infrastruktury miejskiej i drogowej INFRASTRUKTURA 2010.

W ramach prezentacji na targach różnorodnych zagadnień z zakresu rozbudowy i modernizacji infrastruktury zarówno miejskiej, jak i drogowej firma zaprezentuje sprawdzone rozwiązania umacniania nawierzchni dróg, rond, placów i okolic stadionów sportowych przy wykorzystaniu wysokiej jakości produktów chemii budowlanej – m. in. zapraw drenażowych i fugowych marki SOPRO.
Numer stoiska Sopro: D29

REKLAMA:


Tegorocznym targom towarzyszyć będą również liczne konferencje, seminaria i szkolenia.
"Pragniemy zaprosić Państwa na I Forum POOL TECH 2010, podczas którego zaprezentowane zostaną przez czołowych polskich specjalistów najlepsze praktyki z zakresu projektowania, budowy i administrowania basenami. Na spotkaniu firma SOPRO POLSKA przedstawi zagadnienia z obszaru projektowania i wykonania uszczelnień w obiektach basenowych" - czytamy w komunikacie firmy.

Forum skierowane jest m.in. do samorządowców, architektów oraz firm wykonawczych. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli nie tylko okazje zapoznać się z praktyczną wiedzą z zakresu budowy i administrowania pływalniami, ale również wymienić się swoimi doświadczeniami z tej dziedziny.
Przebieg forum zaplanowano na trzeci dzień targów - 15 października.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sopro
Nowości z firmy Sopro
Czytelnia firmy Sopro
Poradnik firmy Sopro
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt