chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Lakierobejca Extra Drewnochron – ochrona drewna na 8 lat

Lakierobejca Extra Drewnochron – ochrona drewna na 8 lat

18.05.2010
Drewniane i drewnopochodne elementy wnętrza oraz ogrodu mogą być ich największym atutem, pod warunkiem, że będziemy pamiętać o ich ochronie i odpowiednim zabezpieczeniu. Malując surowe drewno 2 warstwami bezbarwnego Impregnatu Extra marki Drewnochron oraz 2 warstwami Lakierobejcy Extra, zyskujemy 8-letnią ochronę zabezpieczonych w ten sposób drewnianych elementów.

Chemia budowlana - Lakierobejca Extra Drewnochron – ochrona drewna na 8 lat
Lakierobejca Extra marki Drewnochron przeznaczona jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni drewnianych oraz drewnopochodnych. Bardzo dobrze sprawdza się przy renowacji elementów eksploatowanych na zewnątrz. Wysoką trwałość powłoki osiągamy dzięki zawartości w Lakierobejcy Extra wyselekcjonowanych żywic, pigmentów mikronizowanych oraz filtrów UV. Produkt łatwo się rozprowadza, nie tworzy zacieków i nie pieni się podczas malowania. Jest to istotne, kiedy lakierujemy trudno dostępne miejsca, takie jak podbitka dachowa czy nieduże elementy drewniane.

Chemia budowlana - Lakierobejca Extra Drewnochron – ochrona drewna na 8 lat
Lakierobejca Extra jest dostępna w 8 atrakcyjnych kolorach (m.in. cedr himalajski, drzewo tikowe, mahoń extra, palisander, i in.)

Powierzchnie pomalowane Lakierobejcą Extra marki Drewnochron charakteryzują się dużą elastycznością i trwałością, nie łuszczą się i nie pękają. Lakierobejca chroni również drewno przed działaniem promieni UV oraz przed blaknięciem koloru przez wiele lat. Produkt jest zgodny z nową dyrektywą Unii Europejskiej VOC o zmniejszeniu zawartości szkodliwych dla środowiska lotnych związków organicznych.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Lakierobejca Extra Drewnochron – ochrona drewna na 8 lat

Pojemnoścć opakowań:


0.2L, 0.8L, 2.5L

Cena:


Ok. 13 zł brutto/ opakowanie 0.2L

Autor: Drewnochron - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Drewnochro
Nowości z firmy Drewnochron
Czytelnia firmy Drewnochron
Poradnik firmy Drewnochron
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt