chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » JEDYNKA® KOLOR - do wyboru do koloru

JEDYNKA® KOLOR - do wyboru do koloru

11.03.2010
Farba do wnętrz JEDYNKA® KOLOR jest już dostępna w sprzedaży w nowym opakowaniu i zmienionej gamie barw – do oferty wprowadzono 6 nowych kolorów.

Chemia budowlana - JEDYNKA® KOLOR - do wyboru do koloru

Chemia budowlana - JEDYNKA® KOLOR - do wyboru do koloru
JEDYNKA® pilnie śledzi trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz, dlatego w tym roku weryfikuje swoją kolekcję, zastępując niektóre z kolorów nowymi, modnymi odcieniami. Swoje miejsce w ofercie 30 gotowych barw JEDYNKI® KOLOR znalazło 6 nowych: „wiosenna zieleń” i „soczysta limonka” to odcienie inspirowane wiosną, „delikatny brąz” oraz „głęboki brąz” są doskonałym tłem dla innych barw, natomiast „subtelny róż” oraz „uroczy fiolet” wprowadzą do wnętrza nutę romantyzmu.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


Oprócz oferty kolorystycznej, metamorfozie poddano również opakowanie produktu, które teraz przyciąga wzrok feerią barw – nowy design JEDYNKI® KOLOR jest inspirowany tęczą. W połączeniu z wyraźną nazwą produktu wszystko to sprawia, że JEDYNKĘ® KOLOR jest teraz wyjątkowo łatwo znaleźć na sklepowej półce. Aby maksymalnie ułatwić zadanie zlokalizowania danego koloru, jego znacznik umieszczono na froncie opakowania.

Chemia budowlana - JEDYNKA® KOLOR - do wyboru do koloru
JEDYNKA® KOLOR to farba na bazie dyspersji akrylowej przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Tworzy gładkie powłoki, które dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. Produkt dobrze kryje i łatwo się rozprowadza, a pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z upływem czasu. Gęsta tiksotropowa konsystencja farby ogranicza do minimum problem sprzątania po malowaniu.

Chemia budowlana - JEDYNKA® KOLOR - do wyboru do koloru
Kolekcja kolorystyczna JEDYNKI® KOLOR oferuje wszechstronne i komplementarne zestawienia barw do każdego typu wnętrza. Jasne odcienie z kolekcji JEDYNKI® KOLOR to sprawdzone propozycje do malowania całych pomieszczeń. Ciemne barwy sprawdzą się jako tło dla mebli lub obrazów oraz w postaci wymalować dekoracyjnych ornamentów.
Dodatkowym atutem JEDYNKI® KOLOR jest łagodny zapach i ekologiczna receptura produktu.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku
Przystępna cena farby – ok. 30 zł za pojemnik 2,5 litra – zachęca do zakupów.

Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Jedynka
Nowości z firmy Jedynka
Czytelnia firmy Jedynka
Poradnik firmy Jedynka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt