chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe testery farb Tikkurila Optiva Matt 5 w służbie architekta

Nowe testery farb Tikkurila Optiva Matt 5 w służbie architekta

01.10.2020
W projektowaniu wnętrz ogromne znaczenie odgrywa kolor, który stanowi bazę nadającą styl pomieszczeniu. Jednak nawet w zaawansowanych wizualizacjach trudno przedstawić konkretny odcień farby i uchwycić, jak będzie prezentował się w danym wnętrzu i przy różnych rodzajach światła. Czasem zróżnicowanie barwy o ton może mieć duże znaczenie dla inwestora. By zapewnić zadowolenie klienta z realizacji koncepcji architektonicznej, warto wraz z projektem przestawić próbki farb, które pozwolą na przetestowanie wybranych kolorów w formie wymalowania na ścianach. Dzięki nowemu testerowi Tikkurila Optiva Matt 5 można w wygodny i ekonomiczny sposób zaprezentować i porównać nawet serię odcieni, by dobrać ten najlepiej komponujący się z założeniami aranżacji i gustami właścicieli.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Nowy tester farb Tikkurila Optiva Matt 5 o pojemności 0,09 l to oryginalny, pełnowartościowy produkt, za pomocą którego można wykonywać próby kolorystyczne na powierzchni ścian i sufitów w pełnej gamie ponad 13 tys. barw. Pozwala zobrazować, jak dany odcień prezentuje się w świetle dziennym i sztucznym oraz w połączeniu z zaplanowanym wyposażeniem, dając pewność, że osiągnięty efekt spełni oczekiwania użytkowników. Zestawienie konkretnych kolorów farb na żywo znacznie ułatwia bowiem wybór i pozwala w razie potrzeby dokonać korekty odcienia bez narażania klienta na koszty związane z przemalowywaniem ścian. Dzięki niewielkim, poręcznym puszkom można mieć pod ręką od razu serię rekomendowanych kolorów, by podczas jednego spotkania dobrać najbardziej odpowiednią barwę. Testery Tikkurila Optiva Matt 5 są dostępne w sprzedaży on-line na stronie www.estudiokoloru.pl oraz w stacjonarnych sklepach firmowych marki Tikkurila w Warszawie i Dębicy.

Tikkurila Optiva Matt 5 to najnowszej generacji wodorozcieńczalna farba lateksowa. Dzięki zastosowanej w niej metodzie enkapsulacji znacząco wpływa na zwiększenie właściwości barierowych malowanej powierzchni, zapewniając jej skuteczną ochronę nawet przed uporczywymi zabrudzeniami i plamami. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na brud, kurz i szorowanie na mokro, co ułatwia zachowanie ścian w czystości. Tikkurila Optiva Matt 5 pozwala uzyskać matowe i jednolite wykończenie oraz bardzo dobrą siłę krycia, a bogata paleta kolorów, wśród których można znaleźć m.in. modne szarości i pastele, gwarantuje dobranie odcienia komponującego się z pomieszczeniem w każdym stylu.
REKLAMA:


Farby Tikkurila Optiva Matt 5 posiadają międzynarodowy certyfikat Ecolabel oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane w domach, także przez osoby wrażliwe, jak również w budynkach biurowych i użyteczności publicznej, w tym obiektach szkolno-wychowawczych i służby zdrowia. Produkt jest łatwy w użyciu, nie kapie i dobrze utrzymuje się na malowanym podłożu.


Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt