chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Szukasz rozwiązania do mocowania markizy? Poznaj Thermax

Szukasz rozwiązania do mocowania markizy? Poznaj Thermax

04.08.2020
Poza szeroką gamą zadaszeń, różniących się kształtem, materiałem czy przeznaczeniem, markizy dzielimy również według sposobu ich montażu – najpopularniejsze to te do zewnętrznych systemów izolacji termicznej (ETICS). System instalacyjny fischer Thermax, pozwala na bezpieczne mocowanie, praktycznie bez strat ciepła!

Chemia budowlana - Thermax 12 i 16, sshutełuży do zabezpieczania ciężkich obciążeń, np. zadaszeń, klimatyzatorów i anten satelitarnych w betonie, gazobetonie i murze z cegły pełnej lub perforowanej
Thermax 12 i 16, sshutełuży do zabezpieczania ciężkich obciążeń, np. zadaszeń, klimatyzatorów i anten satelitarnych w betonie, gazobetonie i murze z cegły pełnej lub perforowanej

Aby zapobiec stratom ciepła i spełnić wymagania ustawodawcy, większość ścian zewnętrznych docieplona zostaje systemami izolacji termicznej. Ponieważ systemy te są zwykle niezdolne do przenoszenia dużych obciążeń konstrukcyjnych, zadaszenia i inne elementy mocowane do ścian, często wymagają kotwienia w materiale konstrukcyjnym. Najczęściej stosowane elementy konstrukcyjne, takie jak tuleje dystansowe drewniane lub plastikowe ramy pomocnicze, często tworzą niekorzystne warunki obciążenia i mostki termiczne.

Thermax 12 i 16, sshutełuży do zabezpieczania ciężkich obciążeń, np. zadaszeń, klimatyzatorów i anten satelitarnych w betonie, gazobetonie i murze z cegły pełnej lub perforowanej.

REKLAMA:


Thermax 12 i 16, sshutełuży do zabezpieczania ciężkich obciążeń, np. zadaszeń, klimatyzatorów i anten satelitarnych w betonie, gazobetonie i murze z cegły pełnej lub perforowanej.

fischer Thermax 12 i 16 umożliwia konstrukcyjnie zoptymalizowany montaż balustrad balkonowych, markiz, ogrodów zimowych i wielu innych elementów, a izolacja termiczna umożliwia montaż na ścianach zewnętrznych, frontach sufitów lub w wentylowanych fasadach osłonowych. Stożek zabezpieczający przed zimnem, wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, łączy ocynkowany pręt kotwiący do montażu w podłożu kotwiącym oraz gwintowany trzpień ze stali nierdzewnej do montażu konsoli. Zapobiega to tworzeniu się mostków termicznych i związanych z nimi uszkodzeń spowodowanych wilgocią.

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt