chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe testery farb Tikkurila Optiva Matt 5

Nowe testery farb Tikkurila Optiva Matt 5

14.07.2020
Przed przystąpieniem do malowania ścian warto sprawdzić, jak wybrany odcień prezentuje się w danym wnętrzu. Dzięki nowemu testerowi farb Tikkurila Optiva Matt 5 w przystępnej cenie można porównać nawet serię odcieni kolorystycznych, by dobrać ten najlepiej komponujący się z założeniami aranżacji i gustami mieszkańców.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Nowy tester farb Tikkurila Optiva Matt 5 o pojemności 0,09 l to oryginalny, pełnowartościowy produkt, za pomocą którego można wykonywać próby kolorystyczne na powierzchni ścian i sufitów w pełnej gamie pond 13 tys. kolorów. Pozwala przed zakupem produktu w standardowej objętości upewnić się, jak wybrany odcień prezentuje się w świetle dziennym i sztucznym oraz w połączeniu z zaplanowanym wyposażeniem. Mała poręczna puszka ułatwia dowolne zestawianie i porównywanie ze sobą przeróżnych barw, a w rezultacie wybranie koloru idealnego. Nowe testery Tikkurila Optiva Matt 5 są dostępne w sprzedaży on-line na stronie www.estudiokoloru.pl oraz w stacjonarnych sklepach firmowych marki Tikkurila w Warszawie i Dębicy.

Tikkurila Optiva Matt 5 jest wodorozcieńczalną farbą lateksową najnowszej generacji. Zastosowana w niej metoda enkapsulacji w znaczący sposób zwiększa właściwości barierowe malowanej powierzchni, chroniąc ją nawet przed uporczywymi zabrudzeniami i plamami. Wysoka odporność na brud, kurz i szorowanie na mokro ułatwia zachowanie ścian w czystości. Tikkurila Optiva Matt 5 zapewnia matowe i jednolite wykończenie oraz bardzo dobrą siłę krycia, a bogata paleta kolorów, w tym modnych szarości i pasteli, gwarantują dobranie odcienia komponującego się z pomieszczeniem w każdym stylu.
REKLAMA:


Międzynarodowy certyfikat Ecolabel oraz rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego potwierdzają, że farby Tikkurila Optiva Matt 5 mogą być z powodzeniem stosowane w domach, także przez osoby wrażliwe, a także w budynkach biurowych i użyteczności publicznej, w tym obiektach szkolno-wychowawczych i służby zdrowia. Produkt jest łatwy w użyciu, nie kapie i dobrze utrzymuje się na malowanym podłożu.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt