chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » LuxDecor i Urząd Miejski w Wasilkowie wspierają bezdomne psy

LuxDecor i Urząd Miejski w Wasilkowie wspierają bezdomne psy

29.06.2020
Firma Unicell Poland, producent środków do dekoracji i ochrony drewna, przekazała 300 litrów impregnatu do drewna Schronisku dla psów „Cyganowo” w Sejnach. W wydarzeniu wziął udział również Burmistrz Wasilkowa, Adrian Łuckiewicz, który promował, zainaugurowaną niedawno przez UM w Wasilkowie, akcję adopcji bezdomnych czworonogów.

Chemia budowlana - Fot. UM w Wasilkowie
Fot. UM w Wasilkowie
Chemia budowlana - Fot. UM w Wasilkowie
Fot. UM w Wasilkowie

Do przekazania impregnatu doszło w środę, 24 czerwca bieżącego roku, na terenie schroniska. - Ze Schroniskiem Cyganowo w Sejnach jesteśmy w kontakcie już od kilku miesięcy – mówi Maciej Aronowicz, specjalista ds. PR marki LuxDecor. Znamy placówkę, wiemy jak się rozwija i znamy też jej potrzeby. Schronisko opiekuje się m.in. psami z Gminy Wasilków. Kiedy właściciele placówki zwrócili się do nas o wsparcie produktowe, postanowiliśmy odpowiedzieć na tę prośbę pozytywnie. Przekazaliśmy schronisku 300 litrów Impregnatu do drewna marki LuxDecor.

Chemia budowlana - Fot. UM w Wasilkowie
Fot. UM w Wasilkowie
Chemia budowlana - Fot. UM w Wasilkowie
Fot. UM w Wasilkowie

Zgodnie z zapowiedzią właścicieli Cyganowa, preparat posłuży do zabezpieczenia drewnianych konstrukcji w nowo wybudowanych kojcach. Schronisko nieustannie rozbudowuje swoją infrastrukturę, a zastosowane drewno wymaga zabezpieczenia.
Chemia budowlana - Fot. UM w Wasilkowie
Fot. UM w Wasilkowie
Chemia budowlana - Fot. UM w Wasilkowie
Fot. UM w Wasilkowie

Przekazanie impregnatu do drewna zbiegło się z akcją, jaką od niedawna prowadzi Urząd Miejski w Wasilkowie. Jej założeniem jest promowanie adopcji bezdomnych psów wśród mieszkańców Gminy. Do schroniska udał się Adrian Łuckiewicz, Burmistrz Wasilkowa, który gorąco zachęcał do stworzenia mieszkającym w schronisku psom prawdziwych domów.

- Na profilu FB Urzędu Miejskiego publikujemy zdjęcia poszczególnych psów, zachęcając do ich adopcji – mówi Burmistrz Wasilkowa. - Mam nadzieję, że akcja przyczyni się do złagodzenia zjawiska bezdomności zwierząt. Jednocześnie cieszę się, że przy okazji tej akcji udało się połączyć siły z firmą Unicell Poland, która mocno zaangażowała się w pomoc dla psów.

Wspólne działanie Urzędu Miejskiego w Wasilkowie i firmy Unicell Poland to doskonały przykład współpracy Samorządu z lokalnym Biznesem.
Przeczytaj również: Primacol na targach Warsaw Home
REKLAMA:


Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt