chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Materiały budowlane w Łodzi. Firma Matbau

Materiały budowlane w Łodzi. Firma Matbau

29.06.2020
Firma Matbau promuje i sprzedaje chemię budowlaną oraz inne materiały budowlane, przeznaczone do specjalistycznych prac w obiektach przemysłowych, ale również do tradycyjnych remontów i modernizacji.

Firma Matbau promuje i sprzedaje chemię budowlaną oraz inne materiały budowlane, przeznaczone do specjalistycznych prac w obiektach przemysłowych, ale również do tradycyjnych remontów i modernizacji.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Oferta chemii budowlanej to przede wszystkim produkty firmy Weber. W zakresie termoizolacji obiektów Matbau współpracuje z firmą Steinbacher, jako skład fabryczny płyt z twardej, hydrofobizowanej, pianki polistyrenowej.
REKLAMA:


Matbau oferuje również doradztwo, opinie i ekspertyzy budowlane, dzięki ponad dwudziestoletnim, czynnym uczestnictwie w tworzeniu i rozwoju rynku chemii budowlanej w Polsce.

Profesjonalny mieszalnik farb i tynków umożliwia przygotowanie produktów marki Weber w pełnej gamie kolorystycznej. Dwadzieścia różnych past pigmentowych pozwala uzyskać ponad sześćset kolorów i odcieni. Cyfrowe sterowanie, comiesięczna, laboratoryjna kalibracja, oraz monitoring stanu bakteriologicznego linii barwiącej, pozwalają uzyskać stuprocentową powtarzalność kolorów i bakteriologiczną czystość wyrobów. Dzięki wsparciu specjalistycznych laboratoriów firmy Weber, możliwe jest opracowanie koloru na podstawie dowolnej próbki dostarczonej przez klienta.

Zamówiony towar jest do odbioru w ciągu maksymalnie trzech godzin od złożenie zamówienia. Mniejsze zamówienia - od ręki. Możliwa jest dostawa towaru bezpośrednio na budowę.W ofercie firmy Matbau znajdą Państwo materiały do:
- wykonywania hydroizolacji obiektów istniejących i nowowznoszonych,
- renowacji starych obiektów,
- naprawy, wzmacniania i wykonywania nowych posadzek przemysłowych oraz mineralnych posadzek dekoracyjnych,
- naprawy i zabezpieczania konstrukcji żelbetowych, obiektów mostowych i hydrotechnicznych
- wykonywania izolacji i klejenia ceramiki na tarasach, balkonach, w łazienkach i basenach,
- renowacji pokryć dachowych (systemy bezszwowe stosowane na zimno),

Szeroka oferta produktów Weber dostępna jest również w sklepie internetowym firmy Matbau.

Zapraszamy do firmy Matbau po szeroki asortyment produktów marki Weber.
Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt