chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Design wkrętów fischer na światowym poziomie

Design wkrętów fischer na światowym poziomie

28.04.2020
Rozwiązania Grupy fischer po raz kolejny zostały docenione prestiżową Red Dot w konkursie „Red Dot Award: Product Design 2020”. Tym razem na podium stanął najnowszy wkręt do płyt wiórowych Power-Fast II. Międzynarodowe jury złożone z uznanych ekspertów, rokrocznie przyznaje nagrody produktom o najwyższej klasy wzornictwie.

„Nasz nowy wkręt do płyt wiórowych Power-Fast II, otrzymał już wiele nagród równolegle z ciągłą promocją i wprowadzaniem produktu na rynek”, z dumą stwierdza Michael Geiszbühl, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży i marketingu systemów mocowania w fischer. „Czujemy się bardzo wyróżnieni, że otrzymaliśmy także nagrodę Red Dot w kategorii Red Dot Award: „Design Product” oprócz niemieckiej nagrody Design”.

- Zdobywcy nagród ustanawiają nowe standardy w swoich branżach dzięki tym produktom. Chciałbym pogratulować im sukcesu. - mówi Profesor dr Peter Zec, założyciel i dyrektor generalny Red Dot.Wkręty do płyt wiórowych fischer Power-Fast II przekonały międzynarodowe jury, szerokim zakresem zastosowania oraz unikalną koncepcją projektową. W skład jury wchodzą doświadczeni eksperci z różnych dziedzin specjalistycznych, takich jak projektowanie i architektura.

Chemia budowlana - Nowy wkręt od fischer został nagrodzony: Grupa fischer wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie do płyty wiórowej fischer Power-Fast II. Produkt został wyłoniony spośród wielu zgłoszeń podczas międzynarodowego konkursu „Red Dot Award: Product Design”. 6500 produktów zostało zgłoszonych przez projektantów i firmy z 60 krajów. Zdjęcie: fischer
Nowy wkręt od fischer został nagrodzony: Grupa fischer wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie do płyty wiórowej fischer Power-Fast II. Produkt został wyłoniony spośród wielu zgłoszeń podczas międzynarodowego konkursu „Red Dot Award: Product Design”. 6500 produktów zostało zgłoszonych przez projektantów i firmy z 60 krajów. Zdjęcie: fischer

Po raz pierwszy jeden wysokowydajny wkręt do płyty wiórowej objął tak szeroki zakres zastosowań. Power-Fast II może być stosowany do wszystkich rodzajów drewna, w aplikacjach „drewno w drewnie” oraz przy łączenia drewna i metalu, a także wraz z kołkami uniwersalnymi fischer! Wkręt gwarantuje wysoką nośność i umożliwia szybki montaż dzięki szybkiemu wcinaniu się w podłoże i krótkiemu czasowi wkręcania. Wszystkie jego cechy techniczne, takie jak gwint, żebra końcówki i specjalistyczna geometria pod łbem, zostały opracowane, aby idealnie zintegrować się z całym projektem.

Nowe cechy produktu uzyskano przy użyciu uznanych od dawna technik produkcji, takich jak „skośne cięcie” i „cięcie gwintowe”. Ogólna kombinacja zalet technicznych i wzornictwa sprawia, że nowy wkręt Power-Fast II jest niezwykłym produktem.Projektanci i firmy z ponad 60 krajów, zgłosiły w sumie ponad 6500 produktów do tegorocznej nagrody „Red Dot Award: Product Design 2020”. Jurorzy, by wyłonić zwycięzców, mieli kilka dni na przetestowanie zgłoszonych produktów. Decyzja dotycząca jakości projektu została podjęta dopiero po dogłębnych dyskusjach. Oprócz estetyki, produkty zostały również ocenione pod kątem wybranych materiałów, obróbki, struktury powierzchni, ergonomii i funkcjonalności.

REKLAMA:

Przedstawiciele Grupy fischer odbiorą nagrodę podczas Dnia Projektantów, w Red Dot Design Museum Essen, który ma się odbyć 22 czerwca. fischer Power-Fast II będzie odtąd prezentowany na wystawie „Design on Stage” w Red Dot Design Museum w Essen wraz z innymi nagrodzanymi produktami. Będzie również pokazywany na wystawie online na stronie internetowej Red Dot. Rocznik projektowy Red Dot 2020/2021 zostanie opublikowany w lipcu 2020 r. I będzie zawierał zwycięskie produkty, w tym Power-Fast II.

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt