chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm w elitarnym gronie Gazel Biznesu

Austrotherm w elitarnym gronie Gazel Biznesu

28.04.2020
Firma Austrotherm została laureatem Gazeli Biznesu. To już 20. edycja rankingu, którego celem jest promowanie małych i średnich przedsiębiorstw, rozwijających się niezależnie od koniunktury gospodarczej.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

To już dziesiąta, a siódma z rzędu Gazela Biznesu dla spółki Austrotherm. Jest to tytuł, który kojarzy się przede wszystkim z prestiżem i stanowi doskonałą rekomendację, mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach zarówno z dotychczasowymi, jak i nowymi kontrahentami. W gronie Gazel plasują się innowacyjne, konkurencyjne i odważne firmy, świetnie zarządzane, do których sukcesu przyczynia się również cała rzesza oddanych pracowników.

Kolejne wyróżnienie świadczy o doskonałej kondycji spółki Austrotherm i stanowi informację dla kontrahentów firmy, że jest wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym. Od lat dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty najwyższej jakości i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Przynależność do grona Gazel jest dla firmy ogromnym sukcesem, a dodatkowo stanowi motywację do podejmowania kolejnych wyzwań.
Przeczytaj również: Firma Austrotherm liderem branży
REKLAMA:


Austrotherm dziękuje za wyróżnienie i żywi nadzieję, że, pomimo trudności, za rok uda się im powtórzyć tak doskonały wynik.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(9.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt