chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pozbądź się grzybów i pleśni. ATLAS MYKOS NR 1 skutecznie walczy z nalotami

Pozbądź się grzybów i pleśni. ATLAS MYKOS NR 1 skutecznie walczy z nalotami

17.04.2020
Kiedy w łazience pojawią się pleśń i grzyby, trzeba działać szybko. W dezynfekcji sprawdzi się ATLAS MYKOS NR 1. Preparat działa niezwykle skutecznie, dlatego warto go używać w każdym domu.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
W pomieszczeniach mokrych – łazienkach, kuchniach i pralniach – panuje specyficzny mikroklimat. Chodzi m.in. o wysokie temperatury i dużą wilgotność powietrza. Jak zatem poradzić sobie z pojawiającymi się na powierzchniach niepożądanymi nalotami lub nie dopuścić do ich powstawania?

Czyszczenie bez matowienia i wyświecania powierzchni


Powierzchnie trzeba wyczyścić preparatem, który doskonale nadaje się do doraźnej lub profilaktycznej dezynfekcji powierzchni wanien, kabin prysznicowych, posadzek w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, powierzchni zewnętrznych (np. balkonów). Takim jest ATLAS MYKOS NR 1. Likwiduje on skutki działania grzybów, pleśni, porostów, glonów, mchów i bakterii. Sprawdzi się przy czyszczeniu powierzchni uszczelniaczy silikonowych lub poliuretanowych, na spoinach i innych materiałach budowlanych. Co bardzo ważne – nie powodując zmiany koloru, matowienia czy wyświecenia.
REKLAMA:


Szybki, skuteczny, łatwy w użyciu


ATLAS MYKOS NR 1 działa szybko i skutecznie, dzięki atomizerowi jest przy tym łatwy w użyciu. Preparat należy dozować równomiernie i obficie, aż do całkowitego zwilżenia powierzchni, następnie pozostawić na co najmniej 6-12 godzin. Po tym czasie zanieczyszczenia można już usunąć. ATLAS MYKOS NR 1 to preparat który skutecznie niszczy mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni w różnej fazie ich rozwoju. Mało tego, odkażone miejsca można pokrywać m.in. farbami, tynkami i płytkami ceramicznymi.

Malowanie oraz inne prace wykończeniowe na powierzchniach, na których zastosowano ATLAS MYKOS nr 1, można prowadzić nie wcześniej niż po 48 godzinach od użycia preparatu, po całkowitym ich wyschnięciu.

ATLAS MYKOS NR 1 jest dostępny w wygodnym opakowaniu z atomizerem o pojemności 0,5 litra.
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt