chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » W Światowym Dniu Zdrowia Śnieżka ponownie wsparła dębicki szpital

W Światowym Dniu Zdrowia Śnieżka ponownie wsparła dębicki szpital

08.04.2020
7 kwietnia, czyli w Światowym Dniu Zdrowia, do Szpitala w Dębicy dotarło kolejne wsparcie od FFiL Śnieżka SA. Tym razem był to sprzęt i środki ochrony osobistej o łącznej wartości ponad 320 tys. zł. W dniu, kiedy cała Polska nagradzała brawami pracowników służby zdrowia, również Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka dołączyła ze swoim podziękowaniem.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Tym razem wsparcie przekazane dębickiemu szpitalowi jest związane bezpośrednio z walką o zdrowie i bezpieczeństwo – zarówno personelu jak i pacjentów – w obliczu pandemii choroby COVID-19. Oddział Obserwacyjno-Zakaźny otrzymał aparat USG do diagnostyki m.in. chorób pacjentów z podejrzeniem lub zarażeniem koronawirusem (będzie to siódme tego typu urządzenie w województwie podkarpackim). Jak mówi Dyrektor Szpitala w Dębicy, Przemysław Wojtys:

Do tej pory pacjenci wymagający tego typu diagnostyki byli obsługiwani za pomocą sprzętu mobilnego ze szpitala głównego, co dziś, w warunkach epidemii, nie jest niestety możliwe. Dlatego posiadanie takiego wysokiej klasy urządzenia bezpośrednio na oddziale i dla personelu i dla hospitalizowanych tu osób, to ważne i realne wsparcie.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

To jednak nie jedyna pomoc jaka tym razem dotarła do szpitala. Śnieżka zakupiła środki ochrony osobistej dla personelu medycznego. W skład przesyłki weszło między innymi ponad 1 200 wysokiej jakości masek oraz kilkaset kombinezonów.

Wyposażenie przekazane 7 kwietnia to druga tura pomocy od Śnieżki, po przekazanych w marcu urządzeniach oczyszczających i ozonujących powietrze, które również umieszczono na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym dębickiego szpitala.

REKLAMA:

O kolejnych działaniach na rzecz walki z pandemią COVID-19, adresowanych również do innych placówek, firma będzie informować na bieżąco, bezpośrednio po realizacji poszczególnych etapów wsparcia. Podobnie jak w cyklicznie realizowanych projektach społecznych, również w przypadku działań na rzecz walki z COVID-19, Śnieżka przykłada wagę do niesienia pomocy w obszarach, w których wsparcie przekłada się na realną pomoc dla lokalnej społeczności i jej mieszkańców.


Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt