chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » IZOHAN ze złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2020

IZOHAN ze złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2020

23.03.2020
IZOHAN jest najbardziej godną zaufania i najlepszą marką na rynku gontów bitumicznych – uznali polscy konsumenci. Produkty firmy cechują się najwyższą jakością i łatwością montażu. Dlatego IZOHAN może poszczycić się złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2020.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan
Uczestniczący w badaniu mającym wyłonić Konsumenckiego Lidera Jakości 2020 respondenci uznali IZOHAN za najlepszą jakościowo markę w kategorii gonty bitumiczne. Tym samym firma działająca w strukturach Grupy Atlas, zrzeszająca marki IZOHAN, IZOLMAT, NEXLER i IZOLEX, została oceniona lepiej niż cała konkurencja. Mało tego, okazało się, że marka jest także najlepiej rozpoznawalna w Polsce. W konsekwencji IZOHAN uzyskał prawo do szczycenia się złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2020.

Z czym kojarzy się IZOHAN? Z jakością, pewnością i łatwością montażu


Z wypowiedzi respondentów uczestniczących w badaniu wynika, że produkty IZOHANA doskonale spełniają swoje zadanie, sprawdzają się na ich dachach. Mówią także o zaletach marki – jej rozpoznawalności i wysokiej jakości wytwarzanych przez nią gontów bitumicznych. Z czym badanym konsumentów kojarzy się nazwa IZOHAN? Z jakością, pewnością i łatwością montażu.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan

Wielostopniowe badania


KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski program konsumencki. Jaki jest jego cel? Wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

W badaniu gromadzi się opinie aktywnych konsumentów. Nie chodzi tylko o identyfikację liderów, ale także zbieranie wiedzy na temat jakości wybranych produktów i usług. Taka analiza przynosi wiedzę o tym, dlaczego wybierane są one jako najlepsze. Wiadomo również jakie skojarzenia budzą wśród konsumentów.

Żeby jak najlepiej uchwycić opinie konsumentów, w dziewiątej edycji Konsumenckiego Lidera Jakości zastosowane zostały takie metody jak badania kwestionariuszowe, badanie eksperckie dotyczące kwalifikacji marek w kategoriach produktowych, badanie pilotażowe na losowo wybranej grupie konsumentów, badanie opinii w ramach CAWI (przeprowadzone za pośrednictwem kanału on-line).Firma Izohan, działająca od 2006 r. w strukturach Grupy Atlas, zrzesza obecnie pięć marek: IZOHAN, IZOLEX, IZOLMAT, NEXLER i IZOLMIX. Posiadając najszerszą ofertę z zakresu chemii budowlanej i hydroizolacji oferuje setki rozwiązań systemowych wspierających wykonawców na każdym etapie inwestycji.

Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt