chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dekoral laureatem Superbrands 2020

Dekoral laureatem Superbrands 2020

09.03.2020
Marka Dekoral ponownie została wyróżniona w prestiżowym rankingu Superbrands w kategorii „Farby i lakiery”. Dzięki głosom konsumentów i ekspertów z dziedziny marketingu, znalazła się w elitarnym gronie najmocniejszych marek w Polsce.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Celem plebiscytu Superbrands jest wyróżnienie marek, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów. Tytuł przyznawany jest markom o polskim rodowodzie, które mają ugruntowaną pozycję i uznany wizerunek na krajowym rynku. Oba tytuły stanowią ważną informację dla konsumentów na temat jakości i zaufania, jakim cieszy się wyróżniony brand. – To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego plebiscytu. Ma ono dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jego wyniki poparte są badaniami konsumentów. A to z myślą o nich dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i nieustannie je rozwijamy. Dodatkową nobilitacją jest także fakt, że w głosowaniu brali również udział niezależni eksperci z dziedziny marketingu i reklamy. Tytuł Superbrands 2020 to dodatkowa motywacja do dalszej pracy oraz kontynuowania przyjętej strategii dotyczącej umacniania naszej pozycji na rynku – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Badanie Superbrands stanowi największe badanie siły marki w Polsce. W tegorocznej 14. edycji o opinie zapytano ponad 10 tysięcy osób, a badanie objęło ponad 2000 marek konsumenckich. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnień był indeks siły marki, który wynikał z różnicy między wynikiem polecania, a odradzania danej marki. O przyznaniu tytułu Superbrands 2020 zdecydowały połączone wyniki niezależnego badania konsumenckiego oraz wyniki głosowania członków Rady Marek - specjalistów z obszaru marketingu, brandingu i PR.
Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dekoral
Nowości z firmy Dekoral
Czytelnia firmy Dekoral
Poradnik firmy Dekoral
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt