chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sievert Polska - zmiana nazwy Przedsiębiorstwa quick-mix Spółka z o.o.

Sievert Polska - zmiana nazwy Przedsiębiorstwa quick-mix Spółka z o.o.

03.03.2020
Z dniem 2 marca 2020 roku nastąpiła zmiana nazwy Przedsięborstwa quick-mix Spółka z o.o. na Sievert Polska Sp. z o.o.

Chemia budowlana - Sievert Polska - zmiana nazwy Przedsiębiorstwa quick-mix Spółka z o.o.

Nasza Redakcja otrzymała oficjalną informację z firmy Sievert Polska.
W komunikacie czytamy:

"Historia Grupy Sievert sięga roku 1919. To historia różnorodnych zmian i wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Zmiany i potrzeba dopasowywania się do oczekiwań rynku ukształtowały nasze Przedsiębiorstwo przez ostatnie 100 lat i w efekcie doprowadziły do sukcesu. W gronie Kierownictwa Przedsiębiorstwa, wspólnie wypracowaliśmy i przyjęliśmy nowy model działalności, sformułowaliśmy nową, jasną wizję naszej przyszłości. Dokonując zmiany nazwy Przedsiębiorstwa, chcemy bezpośrednio nawiązać do naszej stuletniej, międzynarodowej historii i bogatych doświadczeń rynkowych. W nowej nazwie „Sievert Polska” chcemy powołać się na ponad 100-letnią tradycję prywatnego, rodzinnego, przedsiębiorstwa o optymalnej dla klientów i pracowników kulturze organizacyjnej. Chcemy również nadać nową jakość naszemu rozwojowi i dać silniejszy wyraz naszej obecności na polskim rynku materiałów budowlanych.
Przeczytaj również: quick-mix.pl w nowej odsłonie
REKLAMA:


Spółka quick-mix była obecna na polskim rynku nieprzerwanie od roku 1997, jako integralna część międzynarodowej grupy Sievert AG z siedzibą w niemieckim Osnabrück. Zmiana polega na zastąpieniu firmy quick-mix firmą Sievert Polska. Relacje własnościowe oraz osobowość prawna Przedsiębiorstwa nie ulegają zmianie. Quick-mix i Tubag pozostają markami naszych produktów. Sievert Polska Spółka z o.o. jest od teraz producentem marek produktowych quick-mix i tubag oraz pracodawcą dla wszystkich zatrudnionych w tu pracowników. W tym samym momencie Spółka quick-mix przestała istnieć, jej prawną następczynią jest Sievert Polska Sp. z o.o.

Celem tej zmiany jest podkreślenie szerokości naszej oferty produktowej i stworzenie z Sievert marki naszej organizacji. Sievert jest właścicielką, producentem i dostawcą marek produktowych Quick-mix i Tubag, ale również marek Hahne oraz Akurit, które niebawem wzbogacą ofertę Sievert Polska.

Spółka Sievert Polska jest od tej chwili pełnoprawną kontynuatorką wieloletniej historii Firmy quick-mix na polskim rynku budowlanym."
Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt