chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Grupa Selena z tytułem Ukryty Czempion

Grupa Selena z tytułem Ukryty Czempion

18.02.2020
Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki TYTAN – została uhonorowana tytułem Hidden Champion w raporcie opracowanym na zlecenie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR). Badanie było prowadzone pod kierownictwem dr hab. Grażyny Leśniak–Łebkowskiej prof. SGH przez ekspertów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Gdańskiej – w ramach projektu „Hidden Champions in Central, Eastern, and South-Eastern Europe (CESEE). Projekt ten był koordynowany i finalnie opracowany według 2020-02-18 Grupa Selena Krzysztof Domareckiwymagań EBOiR przez IEDC-Bled School of Management i CEEMAN.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena

Grupa Selena została doceniona za silną pozycję na globalnym rynku w branży chemii budowlanej. Jest to efekt innowacji produktowych i inwestycji w nowoczesne technologie. Jednak bez efektywnego przywództwa i utrzymywania bliskich relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi na całym świecie nie można byłoby uzyskać bardzo dobrych wyników finansowych.

Raport „Hidden Champions” wyróżnia odnoszące sukcesy innowacyjne MŚP – będące liderami na swoich niszowych rynkach na całym świecie lub liderami na swoim kontynencie, których przychody nie przekraczają 1 mld USD. Badanie przeprowadzono w 2018 i 2019 roku w 22 krajach. Były to: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Węgry, Kazachstan, Kosowo, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Republika Słowacka, Słowenia, Turcja i Ukraina. W Polsce 11 firm uzyskało tytuł Ukrytego Czempiona.
REKLAMA:


„Grupa Selena działa na rynku od 1992 roku. Od tego czasu przebyliśmy długą drogę od małej firmy na Dolnym Śląsku do dużej międzynarodowej korporacji. Jedną z najistotniejszych decyzji biznesowych było wyjście za granicę na początku lat 2000. Jeszcze w 1999 roku nasza sprzedaż eksportowa wynosiła zero. Dzisiaj 70 proc. sprzedaży Grupy Selena jest realizowana poza Polską, głównie w Europie. Kluczem do tego wyniku jest znajomość poszczególnych rynków oraz jakość oferowanych produktów naszej głównej marki Tytan Professional, a także bliska współpraca z użytkownikiem naszych produktów. Cieszy nas, że produkty Made in Poland mają bardzo dobrą opinię na świecie. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem rozwiązań i umacnianiem świadomości naszej marki na rynkach, gdzie obecnie jesteśmy. Jest to możliwe dzięki zgranym międzynarodowym zespołom, które pracują pod wspólnym szyldem – Selena. Tytuł Hidden Champion to wyróżnienie doceniające nasz „ukryty” potencjał, który z roku na rok konsekwentnie rozwijamy!” – mówi Krzysztof Domarecki, prezes zarządu Selena FM SA.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt