chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Z tą rodziną najlepiej wychodzi się… na półce

Z tą rodziną najlepiej wychodzi się… na półce

11.02.2020
Innowacyjna linia zamocowań, które w unikalny sposób łączą: bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz komfort pracy w krótkim czasie, zyskała zaufanie nie tylko profesjonalistów ale i majsterkowiczów. Jaki jest sekret czerwono – szarych kołków fischer?

Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer
Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer

Jesienią 2015 roku, pierwszy produkt z linii DUO, ujrzał światło dzienne. Mowa oczywiście o fischer DUOPOWER, uniwersalnym i inteligentnym mocowaniu, które raz na zawsze zmieniło rynek mocowań uniwersalnych. Kołek samoczynnie aktywuje się w materiale konstrukcyjnym i przenosi najwyższy poziom obciążenia dzięki trzem funkcjom: składaniu, rozpieraniu i zapętlaniu. Dzięki dwóm wersjom – długiej i krótkiej – kołek zapewnia stabilny montaż od najlżejszych elementów jak listwy podłogowe po naprawdę ciężkie obiekty jak regały czy szafki o dużym obciążeniu. Z kolei mnogość wariantów pakowania (od kilku sztuk po kilkaset;); z wkrętem lub bez; z hakiem lub bez; sprawia, że kołek DUOPOWER jest uniwersalny a przy tym ekonomiczny.

Chemia budowlana - Fot. fischer
Fot. fischer

Kolejnym członkiem rodziny był kołek DUOTEC. O ile jego poprzednik wpisał się w grupę zamocowań uniwersalnych, już istniejących, o tyle DUOTEC jest absolutna nowością. Ten przyjazny dla instalatorów kołek nylonowy, został stworzony do wysokich obciążeń mocowanych w płytach budowlanych (w tym celu do budowy kołka zastosowano włókno szklane). Standardowe średnice otworów i krótki element przechylny ułatwiają montaż w wąskich, nawet izolowanych, przestrzeniach. Z kolei biała tuleja kołnierzowa z funkcją zatrzaskową umożliwia szybkie i bezpieczne wykonanie wstępnego montażu kotwy w otworze.
REKLAMA:

Najmłodszym członkiem rodziny DUO jest kołek DUOBLADE, który swój debiut miał w 2019 roku. Już w kilka miesięcy po premierze zdobył międzynarodową nagrodę w prestiżowym konkursie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Product Design Award. DUOBLADE to zamocowanie nowej generacji: kołek samowiercący do płyt gipsowo-kartonowych, który umożliwia szybki i łatwy montaż w płytach współpracując z wkrętami tradycyjnymi, hakami i śrubami oczkowymi.

Linia mocowań DUO to sztandarowa propozycja fischer dedykowana dla klientów DIY i profesjonalistów. Docenili ją także nasi partnerzy B2B – wiodące punkty, markety i sieci budowlane, na stałe umieściły w swojej ofercie rodzinę DUO. Dzięki wysokiej rotacji jest ona gwarantem sukcesu sprzedaży oraz satysfakcji klienta końcowego. Dlatego w fischer lubimy mówić, że z tą rodziną najlepiej wychodzi się na… półce!

Autor: fischerpolska Sp. z o. o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy fischerpol
Nowości z firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Czytelnia firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Poradnik firmy fischerpolska Sp. z o. o.
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt