chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Izohan i Witold Szczukocki z prestiżowymi wyróżnieniami „Builder Awards”

Izohan i Witold Szczukocki z prestiżowymi wyróżnieniami „Builder Awards”

04.02.2020
Rada naukowa i redakcja miesięcznika „Builder” uhonorowały Izohan prestiżowym wyróżnieniem „Budowlanej Firmy Roku 2019”, a jej prezesa, Witolda Szczukockiego – „Osobowością Branży 2019”. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali „Builder Awards”, która odbyła się warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan

Izohan wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania i zaawansowane technologicznie produkty. Zdobył miano lidera w branży hydroizolacji, posiada ugruntowaną pozycję eksperta w dziedzinie chemii budowlanej – tak kapituła konkursowa „Builder Awards”, złożona z rady naukowej i redakcji miesięcznika „Builder” uzasadniła przyznanie Izohanowi prestiżowej nagrody „Budowlanej Firmy Roku 2019”.

Lider na rynku mas bitumicznych


Od 2006 roku Izohan działa w strukturach Grupy Atlas. W kolejnych latach firma realizowała swoją strategię poszerzania portfolio oferowanych marek poprzez przejęcia takich przedsiębiorstw jak Nexler, Izolmat oraz Izolex. Dzięki konsolidacji czterech spółek Izohan może pochwalić się najszerszą ofertą w branży chemii budowlanej oraz pozycją lidera na rynku mas bitumicznych w naszej części Europy. Izohan, wykorzystując swój potencjał, proponuje dopasowane rozwiązania systemowe wspierające projektantów, inwestorów oraz wykonawców na każdym etapie inwestycji.

Witold Szczukocki „Osobowością Branży 2019”


Kolejna prestiżowa nagroda, tym razem w kategorii „Osobowość Branży 2019”, przypadła prezesowi Izohana, Witoldowi Szczukockiemu. Stoi za sterami spółki od 1 kwietnia 2019 roku. Już w tak krótkim czasie w znacznym stopniu wpłynął na sposób działania całej organizacji. Dzięki temu spółka mogła wejść na jeszcze wyższy poziom. Bez wątpienia kluczowym czynnikiem w tym procesie okazało się wyjątkowo duże doświadczanie zdobywane przez lata w strukturach Grupy Atlas.

Witold Szczukocki pełnił m.in. funkcję dyrektora ds. produkcji i koordynatora całej Grupy Atlas, będąc jednocześnie prawą ręką wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych. Zwraca on szczególną uwagę na przepływ informacji wewnątrz organizacji, co przekłada się na harmonijną pracę całego zespołu. Codzienne wyzwania stawiane przez rynek wymagają odważnych decyzji i to właśnie pod kierownictwem prezesa Szczukockiego Izohan przechodzi największe zmiany w kluczowym dla siebie obszarze produkcji i sprzedaży mas bitumicznych – uzasadniła swój wybór kapituła konkursowa.

REKLAMA:

17. edycja „Builder Awards”


„Builder Awards” zostały przyznane już po raz 17. Ich laureaci uznawani są za symbole dynamicznego rozwoju, skuteczności w budowaniu potencjału rynkowego, efektywnego zarządzania i innowacyjności. To godni zaufania partnerzy. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 stycznia podczas gali zorganizowanej w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.
Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt