chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończone

Śnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończone

16.01.2020
Przez ostatnie dwa miesiące – w ramach Śnieżka Winter Cup – na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy młodzi piłkarze rywalizowali o miano najlepszych w swoim roczniku. W rozgrywkach udział wzięło ponad 1000 zawodników z 70 drużyn z trzech województw. Kolejne piłkarskie zmagania już za kilka miesięcy – w letniej odsłonie turnieju.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Turniej organizowany przez Akademię Piłkarską Igloopol Dębica przy wsparciu Śnieżki to dla młodych zawodników niepowtarzalna okazja sprawdzenia swoich sportowych umiejętności w duchu zasad fair play.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Turniej na stałe wpisał się w zimowy harmonogram wydarzeń sportowych miasta Dębica i przez 13 lat nieustannie zrzesza setki młodych sportowców z południowej części Polski. To, że zawody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością sprawia nam ogromną radość, daje satysfakcję i motywację do dalszych działań – mówi Bogdan Saletnik, trener i koordynator AP Igloopol.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

W 13. edycji Śnieżka Winter Cup wzięły udział dzieci urodzone w latach: 2007-2013. Zawodnicy reprezentowali trzy województwa: podkarpackie, małopolskie oraz świętokrzyskie. Pierwsze zmagania rozpoczęły się już 10 listopada 2019 r., a ostatnie drużyny wyszły na boisko w połowie stycznia br. Każda z nich otrzymała puchar, a zawodnicy – pamiątkowy medal oraz prezent.

REKLAMA:

Śnieżka od wielu lat popularyzuje aktywne spędzanie czasu wśród dzieci i młodzieży. Przejawia się to nie tylko naszym zaangażowaniem w turnieje sportowe, ale także tworzeniem warunków do uprawiania gier zespołowych – mówi Dominika Kurzawa, specjalista ds. komunikacji FFiL Śnieżka SA. W latach 2007-2017 w ramach ogólnopolskiego programu społecznego FFiL Śnieżka „Kolorowe Boiska”, wybudowano łącznie 11 wielofunkcyjnych boisk.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejne sportowe zmagania podczas letniej edycji Śnieżka Cup. Na uczestników czekać będzie jeszcze więcej niespodzianek niż ostatnio. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu br. na stadionie LKS Igloopol w Dębicy.
Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację zimowych rozgrywek:
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka


Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt