chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Caparol Polska po raz drugi Laureatem Godła Inwestor w Kapitał Ludzki!

Caparol Polska po raz drugi Laureatem Godła Inwestor w Kapitał Ludzki!

13.01.2020
Na przełomie września i października 2019 roku po raz drugi zaprosiliśmy Pracowników naszej firmy do podzielenia się swoimi opiniami w anonimowym badaniu przeprowadzonym przy współpracy z Fundację Digital Knowledge Observatory.

Chemia budowlana - Fot. Caparol
Fot. Caparol
Podstawowym celem badania ta jak w roku poprzednim, było zebranie głosów, opinii i komentarzy naszych Pracowników Caparol o tym co doceniają, a co chcieliby zmienić w organizacji. Badanie stanowi okazję do zebrania i podzielenia się opiniami o tym, czego doświadczamy każdego dnia naszej pracy i tym jak to oceniamy.

Dodatkowo przystępując do badania po raz drugi, mieliśmy możliwość sprawdzić czy i jakie są skutki działań podjętych przez zespoły, kierowników i zespół zarządzający po przednim badaniu w 2018 roku oraz ambicję jeszcze wyższego niż w 2018 roku udziału w badaniu.
REKLAMA:


Kończąc badanie już wiedzieliśmy, że mamy powód do dumy – w badaniu w 2019 roku wzięło udział 90% naszych pracowników (w 2018 roku było to 78%).

Po kilku tygodniach poznaliśmy szczegółowe wyniki, które w skali całej organizacji były bardzo zbliżone do wyników z poprzedniego badania i sprawiły, że na Gali 29.01.2020 będziemy mieli przyjemność po raz drugi odbierać godło Inwestora w Kapitał Ludzki.

Autor: Caparol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Caparol
Nowości z firmy Caparol
Czytelnia firmy Caparol
Poradnik firmy Caparol
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt