chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ARBET ponownie Gazelą Biznesu

ARBET ponownie Gazelą Biznesu

09.01.2020
ARBET ponownie Gazelą Biznesu – Fabryka po raz siódmy znalazła się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm.

Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet
„Gazele Biznesu” to jedno z najbardziej popularnych i nieątpliwie najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. FS ARBET znajduje się na liście Gazel już od 2001 roku.

Każdy może być Gazelą!


Gazela Biznesu to informacja dla kontrahentów i rynku, że dany podmiot jest w pełni wiarygodny i ma doskonałą reputację. Wiadomo, że dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi taka firma daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

ARBET znów jest Gazelą Biznesu


Fabryka Styropianu ARBET otrzymała tytuł Gazeli Biznesu już po raz siódmy. Pierwszy raz w 2001 roku, siódmy – w 2019. Weryfikacją zajęli się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne 3 poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2016, 2017 i 2018. ARBET jest Gazelą ponieważ:
- Fabryka rozpoczęła działalność przed rokiem 2016 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś (warto dodać, że ARBET niedługo będzie obchodzić XXX rocznicę istnienia),
- w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych,
- w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży oraz ani razu nie odnotowała straty,
- umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

REKLAMA:
Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt