chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji

10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji "Maintenance"

07.01.2020
"SIPUR" był jednym z Patronów 10-tych Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji "MAINTENANCE" w Krakowie. Nasz związek po raz pierwszy wziął udział w tym wydarzeniu zorganizowanym na terenie EXPO Kraków. Targom towarzyszyły dwie konferencje "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu" (8. Edycja) i "Nowoczesne Technologie dla Branży Materiałów Sypkich".

Chemia budowlana - Fot. Sipur
Fot. Sipur
W roli prelegentów wystąpili profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Duża dawka wiedzy branżowej została przekazana także podczas bezpłatnych seminariów WorkShops, które odbyły się bezpośrednio w jednej z hal wystawienniczych. Ponadto, w salach seminaryjnych EXPO Kraków oraz w przestrzeni targowej zostały przeprowadzone specjalistyczne warsztaty itp. "MAINTENANCE" i odbywające się równolegle targi "SYMAS" na stałe wpisały się do kalendarza branży przemysłowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili stoisko "SIPUR" w hali Dunaj i zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w EXPO Kraków 14-15 października 2020.

Autor: Sipur - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sipur
Nowości z firmy Sipur
Czytelnia firmy Sipur
Poradnik firmy Sipur
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt