chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka laureatem „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” 2019

Śnieżka laureatem „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” 2019

16.12.2019
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została uhonorowana przez kapitułę konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” statuetką w kategorii dużych firm. Nagrody te są przyznawane najlepszym i najdynamiczniej rozwijającym się firmom w regionie.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

W XVIII edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” wzięło udział 155 firm – mikro, małych, średnich i dużych – które walczyły o prestiżowe wyróżnienia w kilku kategoriach. Spośród nich kapituła wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych. Dodatkowo oceniła jakość ich produktów i usług oraz przyznała nagrody specjalne. Śnieżka zdobyła statuetkę w kategorii dużych firm.

Tegoroczna nagroda to już kolejne wyróżnienie dla firmy przyznane Śnieżce przez kapitułę konkursu „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”. W 2017 roku Śnieżka otrzymała dwie nagrody (w kategorii „Innowacyjna Firma” oraz „Produkt”),a rok wcześniej – nagrodę specjalną, tytuł „Inwestora 10-lecia”.
REKLAMA:


Nagrody i wyróżnienia wręczono 28 listopada br. podczas gali XVIII edycji Konkursu w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

Statuetki w konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” są przyznawane od 18 lat. Do rywalizacji o to wyróżnienie mogą przystąpić firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie woj. podkarpackiego przynajmniej dwa lata – bez względu na ich wielkość czy formę prawną. Przy ocenie kapituła bierze pod uwagę szereg kryteriów, w tym: wielkość i rentowność sprzedaży, wartość inwestycji lokalnych, innowacyjność, zatrudnienie i dbałość o pracownika, relacje z kontrahentami, wpływ na środowisko (ekologia) oraz działalność charytatywna i na rzecz społeczności lokalnej. Organizatorem konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt