chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Warszawski drapacz chmur wkracza na kolejny poziom razem z produktami AkzoNobel

Warszawski drapacz chmur wkracza na kolejny poziom razem z produktami AkzoNobel

16.12.2019
Już wkrótce w Warszawie powstanie najwyższy wieżowiec w Europie, a przed negatywnym wpływem kapryśnej pogody zabezpieczy go wysokiej klasy system powłok proszkowych dostarczony przez AkzoNobel.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

Varso Tower, czyli wieżowiec mierzący 310 metrów budowany przez międzynarodowego dostawcę przestrzeni pracy HB Reavis, zdominuje panoramę stolicy Polski. Część zewnętrzna budynku zostanie pokryta elegancką czernią, która zostanie osiągnięta poprzez pokrycie okładzin i profili budynku bardzo wytrzymałą powłoką Interpon D2525 od AkzoNobel w zachwycającym odcieniu Noir Sablé. Jednocześnie powłoka gruntująca Interpon Redox Plus będzie stanowić bardzo trwałą bazę.

Razem z AkzoNobel jeszcze kilka wiodących na rynku firm zaangażowało się w ten projekt, m.in. Foster and Partners, światowej sławy firma architektoniczna, która stworzyła projekt budynku.
REKLAMA:


Praca nad tak prestiżowym przedsięwzięciem wspólnie z liderami w tej branży jest bardzo inspirująca – mówi Mattijn Klaver, Dyrektor ds. Sprzedaży na region Beneluksu w AkzoNobel Powder Coatings. – Obecnie klienci pragną osiągnąć efekt wizualny ciekłej powłoki z właściwościami powłoki proszkowej. Nasza seria Interpon D jest dostępna w szerokiej gamie modnych kolorów oraz wielu rodzajach powłok. Dodatkowo jest ona wysoce wytrzymała, a także łączy w sobie zrównoważony rozwój i korzyści ekonomiczne.

W wieżowcu Varso Tower, który zostanie ukończony w 2021 r., znajdzie się taras widokowy, z którego będzie można podziwiać spektakularny widok rozciągający się na dynamicznie rozwijające się otoczenie.

Mamy już doświadczenie w dostarczaniu wiodących na rynku produktów dla obiektów architektonicznych na całym świecie, dlatego możliwość zaangażowania się w projekt Varso Tower bardzo nas cieszy – dodaje Daniela Vlad, Dyrektor Zarządzająca AkzoNobel Powder Coatings. – Oznacza to, że każdy będzie mógł zobaczyć nasze zamiłowanie do farb.Dzięki systemowi Interpon wieżowiec będzie mógł wytrzymać trudne warunki atmosferyczne, takie jak jasne promienie słoneczne, silne wiatry lub ulewne deszcze. Będzie to również wzorzec zrównoważonego budownictwa, ponieważ żadna z powłok firmy nie zawiera lotnych związków organicznych (VOC) ani toksycznych metali ciężkich. Co więcej, w 2015 r. AkzoNobel jako pierwszy dostawca powłok proszkowych na świecie uzyskała Środowiskową Deklarację Produktu (EPD), udowadniając tym samym nieustające zaangażowanie firmy w zapewnienie klientom zrównoważonych produktów.

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt