chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Światowy benchmark dla przedsiębiorstw i miejsce rozwoju talentów – Globalne Centra

Światowy benchmark dla przedsiębiorstw i miejsce rozwoju talentów – Globalne Centra Usług Biznesowych AkzoNobel

27.11.2019
Centrum Usług Biznesowych (ang. Global Business Services) firmy AkzoNobel, wiodącego producenta farb i lakierów, po raz kolejny znalazło się w gronie 20 organizacji, które zostały docenione przez organizację SSON Analytics. Warto podkreślić, że w tegorocznym wyróżnieniu firmy swój udział ma także GBS, który znajduje się w Polsce.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

Przedsiębiorstwo, które chce sprawnie rozwijać się na zagranicznych rynkach musi umieć szybko reagować na pojawiające się globalnie i lokalnie szanse oraz zagrożenia. Centra Usług Biznesowych umożliwiają firmie taką elastyczność działania, o czym doskonale wie AkzoNobel. Centra Usług Biznesowych (GBS) AkzoNobel znajdują się w Chinach, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, a od sierpnia 2018 roku także w Polsce.

Centra takie umożliwiają lepszą wymianę know-how, wspierają proces dzielenia się najlepszymi praktykami oraz narzędziami na poziomie regionalnym i globalnym przedsiębiorstwa. To również miejsca, w których pracownicy mają możliwość rozwijać swoje kompetencje, pogłębiać wiedzę, a także zdobywać i rozwijać nowe umiejętności. W ramach swoich działań, tak jak i całe AkzoNobel, bardzo mocno angażuje się w akcje społeczne na rzecz lokalnych społeczności, które są w większości inicjowane i prowadzone przez pracowników.
REKLAMA:


GBS w Polsce, którego działania w tym roku zostały uwzględnione przez SSON Analytics, odpowiada na potrzeby biznesowe przedsiębiorstwa, a także optymalizację procesów w obszarze zakupów, księgowości i finansów oraz HR.Obecnie zespół w Polsce liczy około 300 osób, które mają do dyspozycji nowoczesne biuro na warszawskim Mokotowie.

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt