chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Firma Selena po raz kolejny z tytułem Ambasadora Sportowej Polski

Firma Selena po raz kolejny z tytułem Ambasadora Sportowej Polski

26.11.2019
Selena oraz firma ALSTAL to jedyne firmy mianowane tytułem „Ambasador Sportowej Polski”, które w tym roku wraz z najlepszymi polskimi sportowcami jak Anita Włodarczyk, Jacek Wszoła czy Andrzej Supron, wręczały wyróżnienia i nagrody specjalne w ramach ogólnopolskiego Programu „budujemy Sportową Polskę”.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena

XX Gala Sportowa Polska odbyła się w warszawskim Centrum Olimpijskim w minionym tygodniu. Podczas uroczystości tradycyjnie przyznane zostały wyróżnienia za osiągnięcia w bieżącym roku, ale oprócz tego wręczono nagrody specjalne za działania na rzecz rozwoju bazy sportowo-rekreacyjnej na przestrzeni ostatnich 20 lat. Uhonorowano najaktywniejsze samorządy, liderów wśród wykonawców oraz dostawców specjalistycznych rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów sportowych, zasłużonych projektantów oraz wyjątkowe obiekty. Wyróżnienia odebrali również przedstawiciele samorządów województw m.in. za podejmowanie działań w kierunku wspierania dalszej rozbudowy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w regionach.

Selena SA, która już po raz trzeci pełniła zaszczytną funkcję Ambasadora Sportowej Polski, tym razem po raz pierwszy zyskała możliwość honorowania podmiotów tytułami „Firma na medal XX-lecia” oraz „Pasjonat Sportowej Polski”, przyznawanych za szczególny wkład w inicjatywy sportowe oraz budowę infrastruktury i obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. W gronie wskazanych przez Selenę SA firm znalazły się przedsiębiorstwa takie jak: Budchem, Budinpol, „PIK” Hurtownia Materiałów Budowlanych, firma Cyroń czy Rolbud, które od lat wspierają sport oraz inwestycje sportowe nie tylko na poziomie lokalnym, ale także ogólnopolskim.
REKLAMA:


Duch sportowej rywalizacji jest wpisany w działania Seleny. Spółka była organizatorem plebiscytu Tytan Sportu, gdzie nagradzano największe polskie gwiazdy sportu, takie jak m.in. śp. Irena Szewińska, Jerzy Dudek czy Władysław Kozakiewicz. Wspieraliśmy również siatkarzy AZS Częstochowa, którzy w roku 2012 zdobyli europejski puchar w siatkówce – po raz pierwszy od 34 lat – powiedział Prezes Zarządu Seleny SA, Andrzej Ulfig.

Jubileuszowa Gala Sportowa Polska, której partnerem był samorząd województwa mazowieckiego zgromadziła licznych gości, w tym wybitnych sportowców, takich jak Anita Włodarczyk, Janusz Szewiński, Andrzej Supron oraz Jacek Wszoła.


Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Selena
Nowości z firmy Selena
Czytelnia firmy Selena
Poradnik firmy Selena
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt